0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 0.87 SoldOut
Knygos "Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje" aprašymas
Tai populiariausia tarp Lietuvos mokytojų (ir mokinių) metodinė priemonė, skirta visų specialybių mokytojams, dėstantiems 5-12 klasėse. Leidinio paskirtis - padėti mokytojams integruoti ekologinį ir aplinkosauginį ugdymą į visus mokomuosius dalykus, kaip rekomenduoja Bendrosios programos: užduočių, pritaikytų moksleivių veiklai pamokose ir po pamokų, aprašymai, ledlaužiai, stebėjimai, eksperimentai, diskusijos, žaidimai, vaidinimai, projektai ir akcijos.


Parašykite atsiliepimą apie "Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje, kurią skaitytojams dovanoja Giedra Gurevičiūtė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Giedra Gurevičiūtė ir kt. su knyga Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedra Gurevičiūtė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nojaus laivas. Ekologinis ugdymas mokykloje" perkama kartu