0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nojus ir nereikalingas kūdikis

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nojus ir nereikalingas kūdikis


2021-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nojus ir nereikalingas kūdikis " aprašymas

Nojus su mama žaidžia drauge, kol atsiranda naujas nereikalingas kūdikis. Prisijunkite prie Nojaus, kai jis mokosi pamilti savo naują žaidimų draugą, suprasdamas, kad puikių nuotykių galima patirti ir drauge.

„Nojus ir nereikalingas kūdikis“ yra dalis serijos knygų, kurias sukūrė ir parašė daktarė Sharie Coombes, vaikų ir šeimos psichoterapeutė. Jose rasite patarimų ir įtikinimų nenuogąstauti vaikams ir tėvams sprendžiant dažnai pasitaikančius vaikų rūpesčius. Ši knyga – apie tai, kaip padėti vaikams, gimus broliui ar sesei.


  • Autorius: Sharie Coombes
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404078

Parašykite atsiliepimą apie "Nojus ir nereikalingas kūdikis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nojus ir nereikalingas kūdikis , kurį parašė Sharie Coombes. Siūlome ne tik išsamų Nojus ir nereikalingas kūdikis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sharie Coombes. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nojus ir nereikalingas kūdikis . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nojus ir nereikalingas kūdikis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nojus ir nereikalingas kūdikis " perkama kartu