⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams" aprašymas

Kruopščiai parinktos knygelės užduotys padės vaikui ugdyti dėmesį ir atmintį, pažinti skaičius ir skaitmenis, lavinti loginį ir matematinį mąstymą, tobulinti rankos judesius. Drauge su katinėliu, lydėsiančiu vaiką nuo pat pirmų knygelės puslapių, visos užduotys bus daug smagesnės ir lengviau įveikiamos. Svarbiausia, kad vaikas gerai suprastų užduotį ir nepervargtų. Norą atlikti užduotis reikėtų skatinti pagyrimais. Kad tas noras nedingtų susidūrus su sunkumais, padėkite vaikui pagalbiniais klausimais.
Linkime smagios ir prasmingos veiklos!
  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830808

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Noriu išmokti. Mąstyti, rašyti, skaičiuoti. Užduotys 4 metų vaikams" perkama kartu