0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norų kalno direktorius

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-08-18 Nina

Labai gera knyga :)


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.92 SoldOut

Knygos "Norų kalno direktorius" aprašymas

Ši knyga – savęs pažinimo, pozityvaus mąstymo, sėkmingo profesijos pasirinkimo ir prasmingo gyvenimo kelrodis
Pastaruoju metu Lietuvoje gausėja populiarios psichologinės literatūros, skirtos savižinos ir saviugdos problemoms spręsti. Tikėtina, kad ir minėtas leidinys suras savo skaitytoją.
Knyga skirta paaugliams, siekiantiems geriau pažinti save: savo pomėgius, stipriąsias bei silpnąsias puses. Tiems, kurie nori atsakingai pasirinkti profesiją.
Leidinyje į akis krinta savarankiškumo, pasitikėjimo savimi ugdymo akcentas. Įdomiai mokiniui pateikiamas paieškos ir mąstymo metodas. Knyga pasinaudos ir klasės auklėtojas, ir mokytojas, konsultuodamas bei informuodamas mokinius profesijos pasirinkimo, apsisprendimo klausimais. Kai kurios užduotys gali būti naudingos ir psichologiją mokyklose dėstantiems mokytojams bei kitiems specialistams.

  • Autorius: Jolanta Aksamatauskienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955320913

2013-08-18

Labai gera knyga :)

2013-08-01

labai puiki knyga

2010-08-25

super

Parašykite atsiliepimą apie "Norų kalno direktorius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Norų kalno direktorius", kurią skaitytojams dovanoja Jolanta Aksamatauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jolanta Aksamatauskienė su knyga "Norų kalno direktorius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Norų kalno direktorius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolanta Aksamatauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Norų kalno direktorius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Norų kalno direktorius" perkama kartu