⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 18,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pirmasis tokios apimties „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas. Norsk-litauisk ordbok“ parengtas Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro docentės dr. Aurelijos Mickūnaitės-Griškevičienės. Žodynas skirtas visiems, besimokantiems norvegų kalbos.

Žodyne aprašyta beveik 30 tūkstančių žodžių, taip pat išskirtos ir paaiškintos svarbios santrumpos ir norvegiškos sąvokos, kurios negali būti tiesiogiai išverstos į lietuvių kalbą. „Norvegų-lietuvių kalbų žodyno“ redaktorė pateikia žodžių vartosenos pavyzdžių, kurie iliustruoja ir palengvina žodžių įsisavinimą bei iš karto supažindina su norvegų kalbos gramatikos pagrindais. Taip pat pateikiamas žodžių tarimas, kaitymas ir skirtingos reikšmės.

Pasak žodyno redaktorės, jis pirmiausia yra skirtas tiems vartotojams, kuriems norvegų kalba yra svetimoji, tačiau naudingos informacijos ras ir tie, kuriems svetimoji – lietuvių kalba. Lietuviški žodžiai čia sukirčiuoti ir taip pat pateikta šiek tiek informacijos apie gramatiką.

Naujai parengtas „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas“ – puiki kalbos mokymosi ir tobulinimo priemonė visiems, kuriems reikalinga ši kalba. Žodyne pateikiami žodžiai parinkti pagal jų vartojimo dažnumą norvegų kalbos tekstuose, tad bus nesunku išsiversti reikalingą įvairių dokumentų ir leidinių informaciją, taip pat žodynas pravers ir tiesiog mokantis naujų žodžių, reikalingų gyvenimui ar darbui šioje šalyje.

„Šis žodynas – ryškus indėlis į norvegišką dvikalbę leksikografiją, užpildantis gero, atnaujinto žodyno poreikį, pirmiausia – lietuviams, kurie nori išmokti skaityti norvegiškus tekstus.“
Prof. Ruth Vatvedt Fjeld, Oslo universitetas

Šio žodyno pagrindas yra didesnis, 50 tūkst. žodžių, „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas“, kurį drauge rengia Vilniaus ir Oslo universitetų leksikografai.

Dr. Aurelija Mickūnaitė-Griškevičienė nuo 1997 m. dirba Vilniaus Skandinavistikos centre, kur dėsto norvegų kalbą, šiuolaikinės norvegų kalbos, kultūros ir visuomenės discipliną, bendrosios ir skandinavų kalbotyros disciplinas, taip pat norvegų kalbos stilistiką ir vertimą. Mokslininkė domisi leksikografija, gretinamąja kalbotyra ir vertimu. Vadovauja „Norvegų– lietuvių kalbų žodyno“ rengimo grupei. Stažavosi Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Islandijoje, Rusijoje, Latvijoje.

Šis „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas“ yra vienas iš „Scandinavistica Vilnensis“ serijos leidinių. Šios serijos mokslo bei mokomieji leidiniai yra rengiami ir aprobuojami Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro. Taip pat šioje serijoje išleista ir „Norvegų kalbos gramatika“, kurią parengė dr. Aurelija Mickūnaitė-Griškevičienė.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 716
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791468-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų užsienio kalbų žodynai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)" perkama kartu