0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 26,99 €
Kaina knygyne: 35,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-19 Dominyka

Superinė pagalbos priemonė mokantis naujos užsienio kalbos


2021-12-31 26.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok" aprašymas

Pirmasis tokios apimties „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas. Norsk-litauisk ordbok“ parengtas Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro docentės dr. Aurelijos Mickūnaitės-Griškevičienės. Žodynas skirtas visiems, besimokantiems norvegų kalbos.


Žodyne aprašyta beveik 30 tūkstančių žodžių, taip pat išskirtos ir paaiškintos svarbios santrumpos ir norvegiškos sąvokos, kurios negali būti tiesiogiai išverstos į lietuvių kalbą. „Norvegų-lietuvių kalbų žodyno“ redaktorė pateikia žodžių vartosenos pavyzdžių, kurie iliustruoja ir palengvina žodžių įsisavinimą bei iš karto supažindina su norvegų kalbos gramatikos pagrindais. Taip pat pateikiamas žodžių tarimas, kaitymas ir skirtingos reikšmės.


Pasak žodyno redaktorės, jis pirmiausia yra skirtas tiems vartotojams, kuriems norvegų kalba yra svetimoji, tačiau naudingos informacijos ras ir tie, kuriems svetimoji – lietuvių kalba. Lietuviški žodžiai čia sukirčiuoti ir taip pat pateikta šiek tiek informacijos apie gramatiką.


Naujai parengtas „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas“ – puiki kalbos mokymosi ir tobulinimo priemonė visiems, kuriems reikalinga ši kalba. Žodyne pateikiami žodžiai parinkti pagal jų vartojimo dažnumą norvegų kalbos tekstuose, tad bus nesunku išsiversti reikalingą įvairių dokumentų ir leidinių informaciją, taip pat žodynas pravers ir tiesiog mokantis naujų žodžių, reikalingų gyvenimui ar darbui šioje šalyje.


„Šis žodynas – ryškus indėlis į norvegišką dvikalbę leksikografiją, užpildantis gero, atnaujinto žodyno poreikį, pirmiausia – lietuviams, kurie nori išmokti skaityti norvegiškus tekstus.“

Prof. Ruth Vatvedt Fjeld, Oslo universitetas


Šio žodyno pagrindas yra didesnis, 50 tūkst. žodžių, „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas“, kurį drauge rengia Vilniaus ir Oslo universitetų leksikografai.


Dr. Aurelija Mickūnaitė-Griškevičienė nuo 1997 m. dirba Vilniaus Skandinavistikos centre, kur dėsto norvegų kalbą, šiuolaikinės norvegų kalbos, kultūros ir visuomenės discipliną, bendrosios ir skandinavų kalbotyros disciplinas, taip pat norvegų kalbos stilistiką ir vertimą. Mokslininkė domisi leksikografija, gretinamąja kalbotyra ir vertimu. Vadovauja „Norvegų– lietuvių kalbų žodyno“ rengimo grupei. Stažavosi Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Islandijoje, Rusijoje, Latvijoje.


Šis „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas“ yra vienas iš „Scandinavistica Vilnensis“ serijos leidinių. Šios serijos mokslo bei mokomieji leidiniai yra rengiami ir aprobuojami Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro. Taip pat šioje serijoje išleista ir „Norvegų kalbos gramatika“, kurią parengė dr. Aurelija Mickūnaitė-Griškevičienė.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 716
  • Formatas: 17x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791468

2021-09-19

Superinė pagalbos priemonė mokantis naujos užsienio kalbos

2021-09-15

Padėjo besimokant kalbos, rekomenduoju, gera priemonė padėsianti lengviau išmokti norvegų kalbos subtilybių

2021-08-31

Knyga verta nusipirkti, jeigu mokotės norvegų kalbos. Radau daug pavyzdžių, man labai padėjo besimokant, rekomenduoju

2021-08-23

pagelbėjo mokantis šios sudėtingos kalbos

Parašykite atsiliepimą apie "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Norvegų kalbos ir gramatikos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok" perkama kartu