0
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (53%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Not Yet Decided

  • Leidėjas: Lapas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786098198003

2020-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Not Yet Decided" aprašymas

Šiame albume "Not Yet Desided. Lietuvos architektai. Neįgyvendinti projektai" sudėti 20-ties Lietuvos architektų studijų projektai, kuriuose – niekad nerealizuotos ar vos per plauką nuo realizavimo likusios idėjos. Tai projektai, kuriais jų autoriai tebetiki, jų asmeniniai atradimai, geriausiai atsakantys į esamos situacijos užduodamos klausimus. Sykiu šis albumas yra gyva asmeninės kūrybos erdvė, idėjų ir eskizų užrašinė. Užrašinė, kurioje negresia balto lapo baimė, nes ji jau pradėta – neįgyvendintomis idėjomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Not Yet Decided"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Not Yet Decided, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Jurevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Jurevičiūtė su knyga Not Yet Decided jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Not Yet Decided patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Jurevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Not Yet Decided palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Not Yet Decided" perkama kartu