⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Not Yet Decided

2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Not Yet Decided" aprašymas

Šiame albume "Not Yet Desided. Lietuvos architektai. Neįgyvendinti projektai" sudėti 20-ties Lietuvos architektų studijų projektai, kuriuose – niekad nerealizuotos ar vos per plauką nuo realizavimo likusios idėjos. Tai projektai, kuriais jų autoriai tebetiki, jų asmeniniai atradimai, geriausiai atsakantys į esamos situacijos užduodamos klausimus. Sykiu šis albumas yra gyva asmeninės kūrybos erdvė, idėjų ir eskizų užrašinė. Užrašinė, kurioje negresia balto lapo baimė, nes ji jau pradėta – neįgyvendintomis idėjomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Not Yet Decided"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Not Yet Decided", Sud. Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Jurevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Jurevičiūtė su knyga "Not Yet Decided" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Not Yet Decided" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Jurevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Not Yet Decided" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Not Yet Decided" perkama kartu