0

Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,78 €*
Sutaupote: 1.09 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos

  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9789955754070

2020-10-31 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos" aprašymas

Medeina, išleisdama savo sūnų Daubarą į mozūrų žemes, išpranašavo, kad žygis apvers jo gyvenimą aukštyn kojomis.

Iš pradžių atrodė, kad ji suklydo: žemaičių joties grobis buvo didžiulis ir gautas be jokio pasipriešinimo. Tačiau, paliekant mozūrų žemes, vogčia paleista strėlė pataikė Daubarui į koją. Žaizda atrodė menka, tad jam labiau rūpėjo, kas tą strėlę paleido.

Puolęs ieškoti kaltininko, Daubaras susidūrė su jotį besivejančia priešų kariauna, nuo kurios vos paspruko ir, kai jau galėjo prisijungti prie saviškių, krito be sąmonės ant lydinčio kario rankų.

Įvykiai pasisuko netikėta linkme. Daubaras atsidūrė pas prūsus. Maža to – pirmąsyk akis į akį susitiko su kryžiuočiais ir jau nežinia kelintą kartą – su mongolais.

Buvo 1242-ieji metai, kai mongolai, šluodami viską savo kelyje, veržėsi prie Paskutinės jūros, turėjusios tapti jų imperijos siena.

Parašykite atsiliepimą apie "Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Notangų vitingas Daubaras. Skomanto kronikos" perkama kartu