0

Pirkėjų atsiliepimai

Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių" aprašymas

Novena yra ypatingas maldos būdas, meldžiant užtarimo ir malonių. Jos turinys labai paprastas, susidedantis iš kelių ar vienos maldos, paprastai kartojamos devynias dienas iš eilės. Knygelėje pateikiamos novenos, skirtos kreiptis į įvairius šventuosius. Jos surašytos taip, kad atitiktų šventųjų minėjimo dienas pagal kalendorių. Kiekviena novena pradedama trumpu šventojo gyvenimo aprašymu, kuris leidžia geriau suprasti šventojo asmenį ir atskleidžia, kokiose srityse jo užtarimas veiksmingiausias.
Iš Jėzaus raginimo ir vieningos apaštalų maldos kilo krikščionių tradicija - novena - devynias dienas paeiliui melsti ypatingos malonės. Novenos itin pamėgtos XVII amžiuje, o 1897 m. popiežius Leonas XIII net išreiškė norą, kad tokį maldos būdą praktikuotų visi pasaulio katalikai.
Knygoje užrašytos novenos maldos, skirtos asmenine intencija prašyti konkrečių šventųjų užtarimo. Bažnyčios Tradicija ir patirtis rodo, kad užtariamoji šventojo malda yra labai veiksminga pagalba, kai meldžiama konkretaus dalyko, juk ištikus bėdai (ir ne tik tada) malda visur ir visada yra prieinama.

Glin Makniven Džonston (Glynn MacNiven-Johnston) yra ilgametė leidyklos "Catholic Truth Society" darbuotoja ir autorė, rašanti šventųjų biografijas.
Reimondas Edvardsas (Raymond Edwards) - nepriklausomas rašytojas. Jis itin domisi liturgija ir Bažnyčios istorija.
Iš anglų kalbos vertė Vytautas LangasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių", Sud. Glynn MacNiven-Johnston ir Raymond Edwards. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Glynn MacNiven-Johnston ir Raymond Edwards su knyga "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Glynn MacNiven-Johnston ir Raymond Edwards. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių" perkama kartu