⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams

4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams" aprašymas

Dainos kapeloms ir ansambliams su natomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Antanas Mikalauskas, Remigijus Poderis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Mikalauskas, Remigijus Poderis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams" perkama kartu