0

Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams

4,93 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • ISBN ar kodas: 9790706234809

2020-11-30 4.93 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams" aprašymas

Dainos kapeloms ir ansambliams su natomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Mikalauskas, Remigijus Poderis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Mikalauskas, Remigijus Poderis su knyga Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Mikalauskas, Remigijus Poderis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nukalkim pasagėlę. Dainos kapeloms ir ansambliams" perkama kartu