0

Nukarūnuoti karaliai

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-06-26 Rūta

Patiko. Paskaitykit ir Jūs :)

Informacija

Nukarūnuoti karaliai

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786094035562

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Nukarūnuoti karaliai" – tai intriguojanti, atvira ir jaudinanti Elžbietos išpažintis. Nelaiminga pirmoji meilė giliai įsirėžia į žavios ir geidulingos merginos širdį. Elžbieta bėga nuo savo karaliaus į kitą miestą, į kitą šalį, į kitą glėbį, į kitą lovą, kol galiausiai supranta, jog neišsilaisvins iš jo prisiminimo, jei pirmiausia nepažins savo sielos ir kūno.

Ar po kūniškų paklydimų ir spontaniškų vienos nakties nuotykių jai pavyks išsivaduoti iš praeities? Ar atsiras vyras, kuriam Elžbieta taps karaliene?


„Skiriu šį romaną visoms geroms mergaitėms, kurios niekada neklydo, ir blogoms, kurios pasimokė iš savo klaidų. Visoms, kurių širdys buvo negailestingai sudaužytos ir kurios naiviai svajojo vėl sugrįšiant pirmąją meilę. Toms, kurios nebijo būti netobulos ir ieško savo tiesų. Visoms, kurios gali mylėti kaip gulbės ir mylėtis kaip laukinės amazonės. Aistringoms, jausmingoms ir žaismingoms sieloms.“


Anželika Liauškaitė


Anželika Liauškaitė (g. 1985) – baigė rinkodaros ir viešojo administravimo studijas Vilniuje, šiuo metu gyvena Jungtinėje Karalystėje. Laisvalaikiu rašo lietuviškam Fashion Magazine mados tinklaraščiui.
"Jei visi muzikinių televizijos projektų dalyviai prisiekia, jog dainavo dar prieš pradėdami vaikščioti, tai aš visada rašiau ir pirmą savo išspausdintą eilėraštį vaikų savaitraštyje prisimenu ryškiau nei pirmą ratą, apvažiuotą dviračiu."

Anželika Liauškaitė

2014-06-26

Patiko. Paskaitykit ir Jūs :)

2013-10-11

Va čia tai romanas. Nekantrauju kitos dalies belaukdama

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu