0

Numylėtinė

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-08-03 A.K.

Viena iš geriausių knygų, kurias skaičiau per pastaruosius metus.
Ačiū Romy Hausmann už šį skaitymo malonumą.

Informacija

Numylėtinė


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Numylėtinė" aprašymas

Debiutinis vokiečių autorės Romy Haugmann trileris „Numylėtinė“ prikaustys dėmesį nuo pirmųjų puslapių. Jis kitoks, jis aštrus, nepaleidžiantis ir su daugybe staigių siužeto posūkių.

Trumpame aprašyme teigiama, kad trilerio pradžia ten, kur kitų pabaiga, o tarptautinio bestselerio skaitytojai savo apžvalgose nevengia stiprių apibūdinimų, tokių kaip intensyvi, tamsi, šokiruojanti, provokuojanti ir gąsdinanti istorija.

Lena gyvena nedidelėje miško trobelėje, kurioje net nėra langų. Ji čia ne savo noru. Lenos vyras nusprendė šeimą apsaugoti nuo išorinio pasaulio ir užtikrinti, kad vaikai visada turėtų motiną šalia. Todėl dabar jie gyvena pagal tikslų grafiką. Prausiasi, valgo, miega, studijuoja tiksliai tada, kada nurodo tėvas.

Mėlynių nusėta Lena su šiurpu laukia naktų, o vienintelė jos svajonė – nužudyti vaikų tėvą. Istorija prasideda po to, kai moteriai pavyksta ištrūkti, tačiau pabėgimas dar tikrai nereiškia laimingos pabaigos.

Lena iš įprasto savo gyvenimo dingo prieš keturiolika metų. Šiandien į ligoninę iš avarijos vietos atvežta moteris gali būti susijusi su tais senais įvykiais. O dar jos dukra pasakoja keistus dalykus apie gyvenimą miško belangėje kartu su broliu ir tėčiu. Mergaitės kalbos kelia įtarimų ir verčia spėlioti ar gali jos mama būti seniai dingusi Lena? Ar visus tuos metus ji buvo įkalinta? Tačiau, gal tai kita moteris, kuri irgi dingo prieš kelis mėnesius? Painu? Autorė pasistengė suraizgyti intriguojantį paslapčių kamuolį.

Romy Haugmann trilerio „Numylėtinė“ veikėjai daugiasluoksniai ir ydingi. Visi dėl skirtingų priežasčių saugo paslaptis, o skaitytojai nuolat vedžiojami už nosies ir verčiami stebėtis netikėtais siužeto vingiais.

Trilerio žanrui būdinga prikaustyti dėmesį, tačiau „Numylėtinė“ tą daro be jokių pastangų. Likusių puslapių skaičius mažėja, pabaiga artėja, o visi buitiniai rūpesčiai pastumti į šoną – dar truputį, dar! Istorija pasakojama iš kelių veikėjų perspektyvų – Lenos, jos tėvo ir jos dukters. Trumpi, įdomiausioje vietoje nutrūkstantys, skyreliai irgi daro savo. Pasikartosime, bet protą jaukianti „Numylėtinė“ – istorija, nuo kurios neįmanoma atsitraukti.

Romy Haugmann (g. 1984) – televizijos filmų bendrovės redaktorė, laisvai samdoma tekstų autorė, rašytoja. Trileris „Numylėtinė“ – debiutinė jos knyga, kuri sulaukė palankių atsiliepimų ir tapo tarptautiniu bestseleriu.

Iš vokiečių kalbos vertė Danutė Šaduikienė.

Norite pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių? Šis trileris tikrai padės! Kviečiame skaityti ištrauką, aprašymą, knygos santrauką ir pirkti ją online. Knygą perskaitysite greitai, todėl siūlome įsigyti internetu ir kitų įdomių istorijų už gerą kainą. Būtinai patikrinkite išpardavimų skiltį ir dienos akcijas – nustebsite, kiek puikių knygų galėsite įsigyti pigiau!

2020-08-03

Viena iš geriausių knygų, kurias skaičiau per pastaruosius metus.
Ačiū Romy Hausmann už šį skaitymo malonumą.

Parašykite atsiliepimą apie "Numylėtinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Numylėtinė, kurią skaitytojams dovanoja Romy Hausmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romy Hausmann su knyga Numylėtinė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Numylėtinė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romy Hausmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Numylėtinė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Numylėtinė" perkama kartu