⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo amato prie verslo. Pradžia

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 32,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-06-08 Rokas

Puiki knyga!


2023-03-31 32.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo amato prie verslo. Pradžia" aprašymas

Nuo chaoso galvoje ir įmonėje galima pereiti prie sistemos, kuri padės pagaliau iš tiesų vadintis verslininku. Būtent tokią sistemą, kurią liaupsina ir praktikoje taiko nemažai verslininkų siūlo Nerius Jasinavičius knygoje „Nuo amato prie verslo“.

Knygoje „Nuo amato prie verslo. Pradžia“ autorius kelia paprastą klausimą - jei eliminuotumėte įmonės vadovą keliems mėnesiams, ar verslas griūtų, ar toliau gyvuotų? Būtent tai parodo, kiek įmonėje amato ir kiek verslo. Jei verslas sutvarkytas taip, kad staiga dingus vadovui traukinys važiuotų toliau – viskas puiku, tačiau kitu atveju, tai vis dar amatas.


Knygos autorius Nerius Jasinavičius daug metų praktiškai taikė savo žinias tiek didelėse organizacijose, tiek mažose įmonėse, veda kursus, kurie vadinasi taip pat kaip knyga ir padeda verslininkams ar dar tik norintiems jais tapti tobulinti verslo vystymo ir vadovavimo įgūdžius. Pasirodžius knygai „Nuo amato prie verslo“ Nerius sulaukė daug verslininkų atsiliepimų, kurie teigė, jos pažodžiui pritaikė knygoje aprašytą sistemą savo įmonėse ir dabar sėkmingai dirba – įmonė auga, o pelnas didėja.


Knyga pritaikyta lietuviško verslo standartams ir atspindi problemas, su kuriomis mūsų šalyje susiduria kuriantys bei vystantys verslus. Pavyzdžiai ir patarimai, kuriuos siūlo autorius, nėra nutolę nuo lietuviškos realybės.


„Svarbiausias šios knygos tikslas – padėti verslo kūrėjams ir jo plėtotojams pasiekti savo verslo tikslų daug greičiau nei tą jie padarytų be mano pateiktų žinių ir įžvalgų. Kiekvienas šios knygos skaitytojas turi išsikeltus individualius tikslus, o pritaikęs šioje knygoje pateiktus patarimus, išsiugdys reikiamus įgūdžius ir savo verslo tikslus pasieks daug greičiau“.

Nerius Jasinavičius


Knygą „Nuo amato prie verslo“ sudaro penkios dalys, kuriose pateikiama informacija ir praktiniai patarimai padės susisteminti verslą:

• Verslo tikslai

• Finansų valdymas (investuoto kapitalo grąža)

• Verslo veiklų standartizavimas

• Pardavimas ir rinkodara

• Verslo vizija


„Esu mokomosios literatūros fanė, knygų apie vadybą, pardavimus, verslo organizavimą turiu nemenką kolekciją. Neriaus Jasinavičiaus knygą vertinu už tai, kad joje glausti, aiškus, konkretūs patarimai, perspėjimai su kokiais sunkumais galiu susidurti priėmusi vieną ar kitą sprendimą. Joje mažai beletristikos ir daug konkretumo. Dar vienas, mano nuomone, pliusas – ji parašyta lietuvių autoriaus, žinančio mūsų mentalitetą, verslo ypatumus. Skaitau knygą su pieštuku – braukiu esmines vietas, rašausi punktais ką turiu padaryti, kad mano verslas augtų sėkmingai.

Jurga Gusarovienė, juvelyrė


„Sudariau biudžetą, strategiją, susižymėjau kokius apribojimus pastebim ir kaip galim pasitaisyti ir t. t. –  visą verslo valdymą susidėliojau remdamasi šia knyga. Pradžiai mums to visiškai pakanka ir tinka. Knygą rekomenduočiau tiems, kas nori pereiti nuo chaoso prie planavimo ir valdymo.“

Jolita Venckienė, miskeauges.lt
TURINYS


Autoriaus įžanga / 7

Verslo tikslas / 13

Verslininko laiko skirstymas / 34

Trys smulkiojo verslininko skrybėlės / 43

Investuoto kapitalo grąža / 53

Investicijos / 55

Veiklos išlaidos / 59

Pridėtinė vertė / pralaidumas / 60

Biudžetas / 64

Pinigų srautų valdymas / 68

Kiek bus 2 + 2? / 81

Verslo veiklų standartizavimas / 91

Įmonės struktūra / 95

Veiklos procesai / 99

Projektai ir jų valdymas / 108

Projekto inicijavimas / 111

Projekto planavimas / 112

Sveiko proto metodikos / 119

Pardavimas ir rinkodara / 131

Apibendrinant / 159

Projektai - greitai, pigiai ar kokybiškai?     163

Verslo siela / 175

Vizija / 175

Misija / 184

Vertybės / 185

Vyriškų kostiumų „Toyota" / 201

Ne pabaiga, tik pradžia / 211

  • Autorius: Nerius Jasinavičius
  • Leidėjas: Kopa
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955772880

Kiti taip pat domėjosi


2018-06-08

Puiki knyga!

2018-05-22

Labai gera knyga. Rekomenduoju kiekvienam verslaujančiam žmogui!

2017-11-16

Gal 3.99?

Parašykite atsiliepimą apie "Nuo amato prie verslo. Pradžia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Nerius Jasinavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo amato prie verslo. Pradžia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo amato prie verslo. Pradžia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo amato prie verslo. Pradžia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo amato prie verslo. Pradžia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nerius Jasinavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo amato prie verslo. Pradžia" perkama kartu