0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 8.93 SoldOut

Knygos "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" aprašymas

"Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" kviečia skaitytojus drauge apmąstyti dvi Naujojo Testamento knygas: Evangeliją pagal Luką ir Apaštalų darbus (evangelisto Luko, iš pagonių kilusio krikščionio, apaštalo Pauliaus draugo ir kelionių palydovo, veikalą apie Evangelijos išplitimą „visame pasaulyje"). Į abi Luko knygas sumanyta pažvelgti išryškinant vientisą siužetinę giją, aprėpiančią pagrindinius Naujojo Testamento įvykius nuo Jėzaus Kristaus gimimo Betliejuje (7-6 m. pr. Kr.) iki apaštalo Pauliaus veiklos Romoje (I a. septintas dešimtmetis). Taip žiūrint Luko knygos atsiveria kaip Naujasis Testamentas mažuoju pavidalu.

Šios kelionės "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" vadovas yra kunigas, teologijos licenciatas Vaclovas Aliulis MIC, Naujojo Testamento redaktorius, Lietuvos Biblijos draugijos steigėjas ir ilgametis prezidentas. Vaclovo Aliulio Šventojo Rašto komentarai pasižymi teologine gelme ir stiliaus paprastumu: įsigilinimas, asmeniškas apmąstymas leidžia sudėtingus dalykus formuluoti sklandžiai ir paprastai. Lietuvos adresatui plastiškai braižomos sąsajos tarp nutolusių laiko ir erdvės plotmių, vaizdingai rekonstruojama istorinė ir geografinė abiejų Luko knygų aplinka.


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku", Vaclovas Aliulis MIC. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaclovas Aliulis MIC su knyga "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaclovas Aliulis MIC. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku" perkama kartu