0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 10.69 SoldOut

Knygos "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis" aprašymas

Knyga "Nuo gaujų iki šventųjų" - tai tikrais įvykiais paremta istorija. Knygos veikėjas Marsus, praeitoje inkarnacijoje buvęs dvasiniu mokytoju indijoje, neprarasdamas sąmoningumo reinkarnuojasi posovietinėje rytų Europos šalyje - Lietuvoje, kur klesti nusikalstamumas ir korupcija. Sulaukęs trejų metų pamiršo, kas esąs ir galiausiai tapo kriminaliniu nusikaltėliu.I-ojoje knygos dalyje pasakojama apie atliktą psichosavianalizę po Pabudimo - aš nesu kas buvau.

Ši II-oji knyga smulkiai pasakoja mistišką Kelią, kai grįžus iš izoliacijos Vokietijoje prasideda vadavimasis iš buvusio nesąmoningai susikurto gyvenimo ir naujojo kūrimas.

Knyga "Nuo gaujų iki šventųjų" - apie tai, kaip sukurti savo gyvenimo Idėją, kaip išdrįsti gyventi Širdimi - savimi, kaip pradėti gyvenimą nuo nulio, kaip siekti ir pasiekti svajones, kurios nesuvokiamos eiliniams ir miegantiems sociumo intelektams.

Ši knyga ypač nepatogi visiems, kurie siekia Tave valdyti. Tarp siekiančiųjų, kad liktum vergas, gali būti religija, politikai, gydytojai, farmacijos bendrovės, tėvai, sutuoktinis, draugai, darbdavys...


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis" perkama kartu