0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo kopijos iki interpretacijos

6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo kopijos iki interpretacijos" aprašymas

Naujoji metodinė knyga "Nuo kopijos iki interpretacijos" skirta savarankiškoms studijoms. Joje pateikiamos užduotys, padėsiančios sklandžiai pereiti nuo akvarelės technikos ir technologijos įvaldymo prie natiurmorto studijų ir kūrybinių darbų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo kopijos iki interpretacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuo kopijos iki interpretacijos", Vidmantas Zarėka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vidmantas Zarėka su knyga "Nuo kopijos iki interpretacijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuo kopijos iki interpretacijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Zarėka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuo kopijos iki interpretacijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuo kopijos iki interpretacijos" perkama kartu