0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas


2021-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas" aprašymas

Viens širdelė, du širdelė, jas sujungus gaunasi paukštelis! Kad žinotum, kokia seka širdeles sujungti, jos pažymėtos skaičiais nuo vieno iki dešimties. Taip ne tik smagiai žaisi, bet ir mokysies skaičiuoti! Skaičių sekos gali mokytis ir vedžiodamas pirštuku rausvų širdelių grandinėlę, juosiančią piešinius – teisingu keliu tave nuves rodyklės.

Dailioje širdies formos knygelėje net 24 didelio formato ryškių linijų piešiniai, ypač tinkantys mažoms neįgudusioms rankelėms.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403316

Parašykite atsiliepimą apie "Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuo širdelės iki širdelės. Paukščiukas" perkama kartu