0

Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu

Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 0.90 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955294290

2020-12-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu " aprašymas

„Nuo temperamento iki charakterio“ yra jau trečia autoriaus Alexandre Havard knyga apie lyderystę bei asmenybės tobulėjimą. Šiuo leidiniu rašytojas tęsia knygose „Dora lyderystė. Asmenybės formavimo kelias“ ir „Sukurti dideliems dalykams: didžiadvasiškumo galia“ nagrinėjamas doros lyderystės ir charakterio ugdymo temas.

Knygą „Nuo temperamento iki charakterio“ turėtų perskaityti kiekvienas įmonės vadovas, šalies lyderis ar bet kuris kitas žmogus, siekiantis sužinoti geriausius valdymo principus, kurie paremti asmenybės charakterio savybėmis bei jų ugdymu. Klaidingai interpretuotas žmogaus temperamentas trukdo tobulėjimui. Temperamentas nelemia tikslų, jis tik suteikia formos bei spalvų mūsų pastangoms klestėti. Todėl lyderystė nėra temperamentas. Geru vadovu tapti padeda charakteris, kurį patys galime formuoti stiprindami savo žmogiškąsias dorybes. Tokiu būdu temperamentas liaunasi dominuoti.

Ant temperamento pamatų mes statome charakterį. Charakterį sudaro dorybės, tarp kurių svarbiausios yra apdairumas, drąsa, teisingumas ir nuolankumas. Dorybės yra įpročiai, kurias žmogus gali nuolatos treniruoti ir tobulinti.

„Nuo temperamento iki charakterio“ – puikus vadovėlis, kuriame atsižvelgiant į natūralų lyderio temperamentą bei charakterį, pateikiami doro vadovavimo principai. Sistemingai parašytą knygą verta perskaityti visiems, kurie siekia tapti geriausia savo versija. Lyderio tikslas turėtų būti nuolatinė pastanga save tobulinti.

„Nuo temperamento iki charakterio“ dažnai remiasi mintimis išdėstytomis knygoje „Dora lyderystė. Asmenybės formavimo kelias“, tačiau leidinį galima skaityti ir kaip savarankišką kūrinį. Autorius savo knygose dėsto, kad dorybė mums suteikia daug dalykų: dvasinės laisvės, gyvenimo vienybės, išminties, kūrybiškumo ir kultūrinės brandos. Dorybė yra vienintelis būdas pasiekti savirealizacijos.

Alexandre Havard gimė 1962 metais Paryžiuje. Autorius mokėsi vienoje iš žymiausių teisės mokyklų Prancūzijoje – René Descartes universitete. Čia įgijo advokato išsilavinimą ir dirbo teisininku įvairiose Europos šalyse. Alexandre Havard sukūrė doros lyderystės sistemą, apie kurią daugiausiai ir kalba visose savo knygose. Jis taip pat įkūrė Havardo doros lyderystės institutą. Šiuo metu autorius gyvena Rusijoje, tačiau nuolat keliauja po pasaulį skaitydamas pranešimus ir paskaitas įvairiose vadovų konferencijose. Alexandre Havard prieš keletą metų buvo apsilankęs ir Lietuvoje. Jis, taip pat skaitė lyderystės paskaitas JAV karo kolegijoje.
2018 metais autorius parašė pirmąją knygą apie lyderystės principus „Dora lyderystė. Asmenybės formavimo kelias“. Ji išversta jau daugiau nei į dvidešimt kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Tuskenytė

Parašykite atsiliepimą apie "Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Alexandre Havard parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alexandre Havard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Temperamentas ir charakteris. Kaip tapti doru lyderiu " perkama kartu