⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga" aprašymas

... Esate vėl kviečiami į nepaprastą kelionę. Šį kartą keliausite į ateitį ir drauge su romano herojais bandysite iš naujo atskleisti senųjų dvasios ugdymo tradicijų paslaptis, kurias amžiams bėgant Vakarų civilizacija pamiršo. Tačiau, kaip sako tos pačios tradicijos, išorėje nerasime nieko, ko nebūtų viduje, todėl pamiršę dalį išorinių paslapčių, pamirštame dalį savęs: kas mes iš tikrųjų esame, kas buvome vakar, kokios yra tikrosios mūsų sąmonės galimybės ir kokią misiją čia mums skirta atlikti...
Istorija sukasi apie biologės Rasos ir jos draugų pastangas atrasti Vakarų civilizacijos prarastą jugtį tarp proto ir jausmų. Kadangi viskas vyksta pagal rytietiškąįį savęs pažinimo scenarijų, Rasai atsiveria praeitų įsikūnijimų langai; su ja bendrauja dievybės; ji mokosi įvaldyti savo daugiamatę sąmonę ir atlikinėti praeities bei ateities korekcijas...Knygoje persipina nuotaikingos trumpos istorijos (praeiti gyvenimai) su rimtais filosofiniais ir metafiziniais pamąstymais.


  • Autorius: Saulė Zujūtė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050097

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga", Saulė Zujūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Saulė Zujūtė su knyga "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulė Zujūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuo Tėvo Dangaus... Senojo Meistro istorijos, 3 knyga" perkama kartu