Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui

Kaina: 22,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 22.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui " aprašymas

Šiuolaikiniu da Vinciu vadinamo belgų menininko, režisieriaus, vizualiųjų menų kūrėjo Jano Fabre’o ir dramaturgo, teatro tyrėjo Luko Van den Drieso knyga „Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui“ skirta visapusiškiems atlikėjams – ir šokio, ir teatro specialistams, o taip pat visiems scenos menų kūrėjams. Tai detaliais pavyzdžiais iliustruota studija apie teatrą, jo kultūrines, literatūrines, filosofines ištakas ir tai, kokias formas scenos menas įgauna šiandienos pasaulyje.

Dešimtmetį rengtas leidinys praskleidžia uždangą į Fabre’o teatro realybę, kupiną keisčiausių fantazijų, kraštutiniausių idėjų ir stulbinamų performansų. Jis pristato revoliucinį Fabre’o požiūrį, jo sukurtus pratimus ir improvizacijas, skirtas naujos kartos atlikėjui ugdyti. Kartu tai ir bandymas suformuluoti naują teatro pasaulėžiūrą, įdomus kiekvienam, neabejingam ateities scenos menui.

„Didžioji knygos dalis – Fabre’o pratimai, kuriuose jis prašo atlikėjų klysti geriau. Šie pratimai – tai ne vaidinančių dėstytojų ar klasikinio teatro režisierių etiudai. Tai visapusiški, savarankiški vyksmai, išbaigti performansai. Tiesiogine prasme, tai sveikieji skaičiai Fabre’o teatrinėje aritmetikoje, skaičiai performatyviosiose lygtyse, formulės, slypinčios po tuo, ką žiūrovai mato scenoje.“
Richard Schechner

„Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui – vertingas praktinių patarimų šaltinis bet kurios kartos atlikėjams, kad ir koks būtų jų išsilavinimas ir kilmė. Tai ne tik teorinės žinios, bet ir gausi praktinė informacija.
Būtina turėti.
Būtina perskaityti.
Būtina patikrinti praktiškai.“

Marina Abramović

„...ši knyga – tai bandymas nukreipti jaunus atlikėjus link ekstremalaus ir dažnai nepatogaus Fabre’o sąžiningumo. Teatro ir šokio studentai supras, kad į šį vadovą Fabre’as įtraukė kadaise kitų atrastas technikas ir metodus, tačiau, lygiai kaip ir mums labai trumpai bendradarbiaujant, Janas stengiasi žengti kur kas toliau – į nenusakomą kūno ir sielos teritoriją, norėdamas paversti menininkus tuo, ką jis vadina grožio kariais.“
Mikhailas Baryshnikovas


  • Pavadinimas originalo kalba: From act to acting. Fabre’s guidelines for the performer of the 21st century
  • Autorius: Jan Fabre, Luk Van den Dries
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094444470
  • Vertėjas: Ieva Skaržinskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Jan Fabre, Luk Van den Dries pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jan Fabre, Luk Van den Dries tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo veiksmo link vaidybos. Jano Fabre’o vadovas XXI a. atlikėjui " perkama kartu