0

Nuodėmingi angelai

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 4,79 €*
Sutaupote: 3.30 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nuodėmingi angelai

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9789955691983

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuodėmingi angelai" aprašymas

Katerina Oks - graži moteris, kurios uždrausta aistra - žirgai. Vieną dieną ji įsliūkina nepastebėta į arklides, norėdama atsisveikinti su savo mylimiausu žirgu. Ten netikėtai susiduria su naujuoju žirgo savininku pagarsėjusiu Bendžaminu Vitburiu.

Nors Katerinos drąsa jį intriguoja, tačiau Bendžaminas nusprendžia vengti šios moters draugijos. Tačiau tada slaptas Katerinos sužadėtinis pagąsdina dar labiau pakenkti ir taip jau prastai reputacijai, jei šis nepasižadės iš jo perimti pradėjusios jį varginti sužadėtinės ir nebetrokštamų sužadėtuvių. Kad apsaugotų Kateriną nuo ją išdavusio gerbėjo ir save nuo amžinos socialinės pražūties, Bendžaminas pasiūlo jai laikinas sužadėtuves.

Netikros sužadėtuvės ne tik neišsprendžia keblios situacijos, bet paliečia ir jo jausmus...Iš anglų kalbos vetė Aurelija Alysaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Nuodėmingi angelai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuodėmingi angelai, kurią skaitytojams dovanoja Teresa DesJardien. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Teresa DesJardien su knyga Nuodėmingi angelai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuodėmingi angelai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Teresa DesJardien. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuodėmingi angelai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nuodėmingi angelai" perkama kartu