⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuojauta

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-07 A.K.

Retai galima skaityti motinystės aprašymą, kai motinos ir vaiko santykiai yra tokie sunkūs, ir šioje knygoje, kurioje aprašytos 3 motinų kartos, turinčios problemų, susijusių su dukterimis, yra kvapą gniaužiantis. Patiko.


2022-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuojauta" aprašymas

„Mūsų šeimos moterys yra kitokios...“

Blaja Konor nenori kartoti svetimų klaidų. Ji pasiryžusi mylėti savo pirmagimę Violetą ir duoti jai tai, ko negavo iš savo motinos.

Tačiau su pirmagimiais ne visada lengva. Violeta – irzlus, neramus vaikas, kuris beveik niekada nesišypso. Netrukus Blaja supranta: kad ir ką darytų, Violetai vis tiek neįtaikys. Su jos dukra kažkas negerai. O gal su ja pačia?

Jos vyras Foksas mano, kad žmona viską išsigalvoja, nes su tėčiu Violeta elgiasi kitaip. Be to, jis nežino, kiek Blaja prisikentėjo vaikystėje. Niekas to nežino.

Blaja trokšta būti gera mama. Tačiau ką daryti, jei Violetai to negana? Ir kaip bus su jų santuoka, jei užklups nelaimė, kurią nujaučia Blaja?

Niekas negali pasirinkti, kokioje šeimoje gimti, ką perimti iš tėvų ir kuo tapti.

„Nuojauta“ – tai įtampos kupinas romanas, provokuojantis pažvelgti į tamsiausius motinystės užkaborius, keliantis klausimus, kodėl pavojinga nesiklausyti moterų, ką daryti, jei motinystė pasirodo nė iš tolo nepanaši į tokią, kokios tikėjaisi, veikiau primena baisiausias tavo baimes.
Skaitydama romaną „Nuojauta“ jautiesi vaikštanti peilio ašmenimis. Tai klyksmas tiesiai į veidą visiems mūsų įsitikinimams ir motinystės idealizavimui. Pagaulus nuo pradžios iki paskutinio sakinio, jaudinantis ir be galo gražus.“

Marissa Stapley, rašytoja

„Ashley Audrain romanas „Nuojauta“ – ne tik stulbinamai pagaulus kūrinys, kurį perskaitysite vienu ypu, bet ir subtili provokacija, verčianti drąsiai pažvelgti į motinystę, parašyta tokia nuostabia kalba, kokia pasitaiko labai retai.“
Aimee Molloy, bestselerio „The Perfect Mother“ autorė

„Ashley Audrain „Nuojauta“ yra drąsus, kone akiplėšiškas romanas, emociniai ir psichologiniai niuansai jame perteikti neįtikėtinai tiksliai. Tai įtempto siužeto meistriškai parašytas literatūrinis trileris, sudominantis nuo pirmojo puslapio ir panardinantis į vieną sudėtingiausių patirčių – motinystę.“
Bill Clegg, bestselerio „Did You Ever Have A Family?“ autorius

„Nuojauta“ – tai atviras, nepagražintas, vietomis šiurpus pasakojimas apie motinystę ir įvairiausius jos atspalvius, taip pat apie praeities, kurios negebame paleisti, galią dabarčiai. Įspėju: jums nepavyks padėti šio romano į šalį, kol neperskaitysite iki paskutinio puslapio.“
Annie Philbrick, „Bank Square Books“


  • Pavadinimas originalo kalba: The Push
  • Autorius: Ashley Audrain
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144985
  • Vertėjas: Irma Šlekytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-14

Istorija sunkiai skaitoma, daugiasluoksnė, sudėtinga. Tai jaudinanti šeimos drama ir baisiausi košmarai, kuriuos gali suteikti naujo žmogaus gyvybė. Šis psichologinis trileris, galiausiai pereina į siaubo teritoriją. Tai daugelio šeimų disfunkcinio pobūdžio tyrimas, kai motinos vaidmuo nėra iki galo suprantamas, o labiau sutrikdantis visuomenės lūkesčius dėl motinystės, motinos ir vaiko santykių sampratą, keliantis tamsius prigimties ir ugdymo klausimus...

2021-04-07

Retai galima skaityti motinystės aprašymą, kai motinos ir vaiko santykiai yra tokie sunkūs, ir šioje knygoje, kurioje aprašytos 3 motinų kartos, turinčios problemų, susijusių su dukterimis, yra kvapą gniaužiantis. Patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Nuojauta"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuojauta", Ashley Audrain. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ashley Audrain su knyga "Nuojauta" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuojauta" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ashley Audrain. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuojauta" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuojauta" perkama kartu