⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuojautos

Kaina: 6,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 6.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuojautos" aprašymas

Amerikiečių autorės Tayari Jones romanas „Nuojautos“ pasakoja apie vienos šeimos santuokai tekusį išbandymą. „The New York Times“ bestseleris nagrinėja klausimus, ar santuokai užtenka vien meilės, ar ji gali išlikti nesidalijant bendru gyvenimu. Taip pat užgriebiamos ir rasinės bei feministinės temos.

Sesilija ir Rojus yra tipinė laiminga amerikiečių pora. Neseniai vedę sutuoktiniai supranta, kad santuokoje būna pakilimų ir nuopolių, neidealizuoja gyvenimo ir tuo atrodo tobuli. Jie puoselėja savo jausmus, dirba mėgiamus darbus, turi šaunų namą. Atrodo, kad kasdienybėje nieko netrūksta. Tačiau ramų poros gyvenimą pertraukia netikėtas įvykis. Rojus apkaltinamas išprievartavimu. Bausmė – dvylika metų kalėjimo. Sesilija žino, kad dėl nusikaltimo Rojus nekaltas ir pažada ištikimai visus tuos metus laukti.

Pasipila laiškai, kuriuos Sesisila su Rojumi rašo vienas kitam. Tačiau laikui bėgant žmonos laiškai retėja, o tonas juose šaltėja. Moteriai darosi per sunku gyventi vienai, norisi šilumos, artumo. Santuoka yra ne vien meilė, tai ir gyvenimas, o Sesislija su Rojumi gyvenimu nebesidalina. Vieniša moteris vis dažniau paguodą randa bendraudama su vaikystės draugu. Sesilija, kuri laukia iš kalėjime bausmę atliekančio vyro, turi nuspręsti, kaip gyventi savo pačios gyvenimą. Rojus taip pat jaučia, kad jo santuoka slysta iš rankų. Septyneriais metais sutrumpinus bausmę jis grįžta gelbėti santykių, tik nežinia ar dar yra, ką gelbėti.

„Nuojautos“ yra romanas apie žlugdančias teisingumo sistemos klaidas. Apie vis dar egzistuojančią rasinę diskriminaciją. Apie išbandymus tenkančius santuokai. Apie stiprią moterį, ryšius, meilę, pagarbą, draugystę ir ištikimybę. Tayari Jones sukūrė neįtikėtinai įtaigius charakterius ir iškėlė kiekvieną santuoką paliečiančias problemas.

2018-tais metais buvęs JAV prezidentas Barakas Obama įvardino knygą, kaip savo mėgstamiausią. 2019-tais „Nuojautos“ gavo „Women’s Prize for Fiction“ apdovanojimą. 2018-tais metais romaną skaityti pasirinko Oprah Winfrey knygų klubas.

Tayari Jones (g. 1970-tais metais) – amerikiečių rašytoja sukūrusi keturis romanus. „The New York Times“ ir „Washington Post“ bestseleris „Nuojautos“ bus išleistas daugiau nei dvidešimtyje šalių. Parašyti šią istoriją autorę įkvėpė rašytojos Toni Morrison romanas „Song of Solomon“, kuris Tayari Jones padėjo susivokti savo pasaulėžiūroje į lyties ir rasės santykį su šiuolaikiniu pasauliu.

Iš anglų kalbos vertė Rita Pilkauskaitė


  • Autorius: Tayari Jones
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793349

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuojautos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuojautos", Tayari Jones. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tayari Jones su knyga "Nuojautos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuojautos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tayari Jones. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuojautos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuojautos" perkama kartu