Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuostabi diena

Kaina: 15,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 15.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuostabi diena " aprašymas

KELIONĖ PO TAMSIAUSIUS ŽMOGAUS SIELOS UŽKABORIUS

Jau keturiolika metų dingsta jaunos mergaitės. Raudonomis juostomis paženklintose vietose jos randamos nužudytos. Policijai niekaip nepavyksta susekti nusikaltėlio. Tačiau vieną vakarą dukters Anės akivaizdoje sulaikomas garsus filosofijos profesorius ir antropologas Valteris Lesniakas. Jis apkaltinamas dešimties mergaičių nužudymu. Profesorius Mirtis – taip jį pramena bulvarinė spauda. Tačiau jo duktė pasiryžusi įrodyti tėvo nekaltumą. Taip prasideda jos kelionė po tamsiausius žmogaus sielos užkaborius...

„Nuostabi diena“ narplioja sudėtingą žmonių jausmų pasaulį – ir žiaurų, ir masinantį.

„Man patinka žaisti paviršutiniškumu, lūkesčiais ir subjektyviomis tiesomis, brautis į bjauriausius žmogaus psichikos klodus.“
Romy Hausmann

Romy Hausmann (gim. 1981) 2019 m. debiutavo trileriu „Numylėtinė“, kuris įsitvirtino žurnalo „Spiegel“ sudaryto perkamiausių knygų sąrašo viršūnėje (liet. 2020). Jos detektyvinius romanus pamėgo ne tik Vokietijos, bet ir viso pasaulio skaitytojai. Rašytojos knygos leidžiamos ir ekranizuojamos 25 šalyse. Romy Hausmann kartu su šeima gyvena atokioje miško sodyboje netoli Štutgarto.


  • Autorius: Romy Hausmann
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094803185
  • Vertėjas: Danutė Šaduikienė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabi diena "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuostabi diena ", Romy Hausmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romy Hausmann su knyga "Nuostabi diena " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuostabi diena " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romy Hausmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuostabi diena " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuostabi diena " perkama kartu