0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuostabus augalų pasaulis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.32 SoldOut

Knygos "Nuostabus augalų pasaulis" aprašymas

„Nuostabaus augalų pasaulio" turinys - tarytum išplėstinis botanikos, mokslo apie augalus, kursas. Autorius, rengdamas knygą spaudai, ne tik naudojosi gausybe informacijos šaltinių, bet ir savo maždaug per 20 metų sukauptais gyvosios gamtos bei 2500 auginamų augalų rūšių stebėjimais. Perskaitę knygelę sužinosite naujų, negirdėtų faktų apie augalų pasaulį, o susidomėję dar labiau pamilsite augalus ir Lietuvos gamtą.
Leidinys skiriamas pirmiausia V-VIII klasių moksleiviams, tačiau neabejojame, kad jis bus įdomus bei naudingas ir aukštesniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems gamtos bičiuliams.

  • Autorius: Sigitas Obelevičius
  • Leidėjas: Arlila
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-810-18-3

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabus augalų pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nuostabus augalų pasaulis", kurią skaitytojams dovanoja Sigitas Obelevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigitas Obelevičius su knyga "Nuostabus augalų pasaulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuostabus augalų pasaulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Obelevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuostabus augalų pasaulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuostabus augalų pasaulis" perkama kartu