0

Nuostabus gyvenimas: viena eilutė kasdien

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 9,09 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.90 € (31%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Nuostabus gyvenimas: viena eilutė kasdien

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779023851178

9.09 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Nuostabus gyvenimas: viena eilutė kasdien" - tai stilingo dizaino 5 metų dienoraštis gražiausioms akimirkoms prisiminti.

Ar kartais jūsų neapima jausmas, kad dienos tarsi bėga pro šalį? Nors, atrodo, niekada nestovite vietoje: darbas veja darbą, galva kupina minčių ir idėjų, o kasdienybė – iššūkių bei naujų patirčių. Ir visgi... Ar galėtumėte pasakyti, ką veikėte praeitų metų balandžio 5-ąją ir kuo ši diena jums buvo ypatinga? Ko gero, ne.

O juk gyvenimas – tai ne tos dienos, kurios praėjo, o tos, kurios įsiminė (P. Pavlenka)! Ši knygelė jums padės pajusti kasdienybės spalvas, pastebėti, prisiminti bei įvertinti savo VIENINTELIO ir NEPAKARTOJAMO gyvenimo skonį.

Įrašykite knygelėje šiandienos datą ir užpildykite vos vieną eilutę po ja. Tai gali būti reikšminga detalė, nauja idėja, netikėta įžvalga ar nuveiktas darbas. Juk kiekvieną dieną nutinka kas nors, ką verta prisiminti!

Kasdien įrašę po vieną eilutę, metų gale džiaugsitės neįkainojamu prisiminimų lobynu. Šauniausia, kad ir pasibaigus metams įsimintiniausių jūsų gyvenimo akimirkų kolekcija nenutrūks – ši knygelė "Nuostabus gyvenimas: viena eilutė kasdien" skirta net penkeriems metams.

Jau šiandien pradėkite atradimų ir nuostabiausių prisiminimų kupiną savo asmeninį projektą pavadinimu NUOSTABUS GYVENIMAS.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu