0

Nuostabus gyvenimas

  • Nuolaida knygai -24%
3.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-08 Aukse

patiko :)

Informacija

Nuostabus gyvenimas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094841873

2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuostabus gyvenimas" aprašymas

„Nuostabus gyvenimas“ – mokslu paremtas daugiadisciplininis sėkmės vadovas, kurį parengė garsus laimės tyrinėtojas Frank Martela.

Dauguma knygų apie gyvenimo prasmę moko džiaugtis akimirka, tačiau nesiūlo aiškių gairių, kaip tą daryti. Dalis kitų leidinių ramina ir liepia atsiduoti Dievui ar likimui. Dar viena kategorija knygų nagrinėja, ką šia tema pasakė seniai mirę filosofai. Tačiau retai pasitaiko kūrinys, kuriame bandoma iš tiesų pagalvoti gyvenimo prasmės tema. Autoriaus Frank Martela knyga „Nuostabus gyvenimas“ kaip ta, kurios ieškote. Rašytojas aiškiai parodo, kad absoliutaus filosofinio atsakymo mums nereikia bei suteikia idėjų, kur ieškoti savo asmeninio gyvenimo prasmės.

Saviugdos knygoje „Nuostabus gyvenimas“ nagrinėjama ne tiek pati gyvenimo prasmė, kiek paties klausimo kilmė. Rašytojas paaiškina, kodėl mes keliame gyvenimo prasmės klausimą ir kodėl atsakymo nebuvimas šiandien mums sukelia tiek daug problemų.

Derindamas filosofiją, psichologiją ir asmenines istorijas, Frank Martela įtikinamai rodo, kad įprasminti savo gyvenimą nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Knygoje jis pateikia konkrečias instrukcijas, kurios veda tiesiai į asmeninę laimę.

Šios knygos stiprybė – paprastumas. Frank Martela ragina atrasti jums svarbią veiklą, išreikšti save srityse, kuriose sekasi ir norisi augti, užmegzti vertingus santykius ir daryti gerus darbus. Taisyklės nesudėtingos, tačiau kelias į laimę neturi prilygti kopimui į Everestą. Šioje kelionėje svarbiausi palydovai yra bendruomenė, šeima ir atjauta.

„Nuostabus gyvenimas“ – visiems besidomintiems filosofija, saviugda ir žmogaus psichologija.

Frank Martela – filosofijos mokslų daktaras, žmogaus psichologijos tyrinėtojas, populiarių knygų autorius. Jo darbai dažnai pasirodo įvairiuose moksliniuose leidiniuose, taip pat jis nuolat pasisako televizijos laidose ir duoda interviu populiariausioms žiniasklaidos priemonėms. Frank Martela skaitė paskaitas visame pasaulyje. Jis siekia ištirti laimės, prasmingumo, ir žmogaus poreikių pagrindus bei suteikti įžvalgų, kurios gali padėti kiekvienam iš mūsų gyventi geresnį gyvenimą.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Radvilavičiūtė.

Trumpas aprašymas turėjo sudominti saviugdos žanro knygų gerbėjus. Tai jūs? Kviečiame taupyti laiką ir knygą įsigyti internetu – pigiau ir saugiau. Mūsų knygyne pirkti online galite ir kitą literatūrą: tiek grožines knygas pasižyminčias įdomiais veikėjais bei siužetais, tiek dalykinius leidinius, pilnus naudingų patarimų. Skonį atitinkančią knygą rasite išnagrinėję mūsų parengtą informaciją: aprašymus, santraukas, ištraukas, puslapių skaičių. Taip pat atsižvelkite į skaitytojų atsiliepimus, apžvalgas ir komentarus. Gerų kainų dairykitės tarp išpardavimų bei akcijų. 

2020-12-08

patiko :)

2020-11-22

Kokia yra knyga, jei klaida jau viršelyje?

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabus gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Frank Martela parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nuostabus gyvenimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nuostabus gyvenimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nuostabus gyvenimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nuostabus gyvenimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frank Martela tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nuostabus gyvenimas" perkama kartu