⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuostabus orkestras (natos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 2.37 SoldOut

Knygos "Nuostabus orkestras (natos)" aprašymas

"Nuostabus orkestras" - tai trečia autorinė knygelė („Lopšinė saulutei“ 2003 m., „Ežiuko dainelė“ 2009 m.). Mano dainelės publikuojamos įvairių ikimokyklinio amžiaus vaikų švenčių scenarijuose, muzikiniuose metodiniuose leidiniuose.

Dainavimas lavina ne tik vaiko balsą, muzikinę klausą, atmintį, ritmo pajautimą. Dainuodamas vaikas turtina kalbą, vaizduotę, emocinę patirtį. Ši veikla priimtina ir patiems mažiausiems, ir kiek ūgtelėjusiems ikimokyklinukams. Skatinkime vaikų domėjimąsi muzika.Tegul jie dainuoja taip, kaip gali, patys sau, savo draugams, mamai, tėčiui; klausosi vyresniųjų atlikimo.

Nuolatinis darbas su ikimokyklinio amžiaus vaikais skatina naujiems kūrybiniams suma-nymams. Knygelėje „Nuostabus orkestras“ yra 12 dainelių su instrumentiniu pritarimu. Jos nesudėtingos, lengvai įsimenamos, atitinkančios vaikų balso diapazoną. Dainelėse atsispindi natūralus vaikų smalsumas pažinti supančią aplinką, daiktus bei reiškinius, artimuosius ir save.

Tikriausiai teko matyti baltą debesiuką, bet ar pagalvojote, kad tai gali būti visai ne debesiukas, o padangėje lakstantis baltas ėriukas? Pabandykite įsivaizduoti orkestrą, kuriame groja meškiukas, kiškutis, žiogelis... Ar žinote, kas girioje dažo grybus, surenka obuolius, kaip skruzdėlytės stato namus; kaip šoka vabalai, kokiame lopšyje voveraitė supa savo dukrytę, koks yra pelės namelis, kaip gali groti dūda, kaip dvi vištelės pasidalino vieną grūdą? Visa tai ir dar daugiau vaikai sužinos dainuodami šios knygelės daineles.

Daugelio dainelių tekstus rašiau pati, taip pat naudojau poetų: Zitos Gaižauskaitės, Emilijos Šulinskienės, Nijolės Morkūnaitės – eilėraštukus.

  • Autorius: Regina Bočkienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706234731

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabus orkestras (natos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuostabus orkestras (natos)", Regina Bočkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Regina Bočkienė su knyga "Nuostabus orkestras (natos)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuostabus orkestras (natos)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Bočkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuostabus orkestras (natos)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuostabus orkestras (natos)" perkama kartu