0

Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas

Informacija

Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • ISBN ar kodas: 9786090112533

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas" aprašymas
Knyga "Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas" – tai proto akrobatika. Jos pradžia – tai pabaiga, ir atvirkščiai. Netikėta? Taip, pripažintas minčių skaitytojas ir psichologinės manipuliacijos žinovas Henrikas Feksėjus mėgsta stebinti. Nepaisant solidžios knygos apimties, jos skaitymas – tarsi šuolis tramplinu į mažai ištyrinėtas proto gelmes. Autorius įtaigiai demonstruoja, kokios elastingos žmogaus smegenys ir kokių fantastiškų rezultatų galime pasiekti padedami paprasčiausių treniruočių.

TAD:
Įjunkite savo kūrybingumą.
Išsiugdykite ypatingą atmintį.
Išmokite greičiau priimti sprendimus.
Atsikratykite streso ir nerimo.
Programuokite savo mintis.
Patobulinkite socialinius įgūdžius.
Išmokite greičiau skaityti.

"Nuostabus protas" padės jums atidžiau pažvelgti į save. Veiksmingi ir gana paprasti pratimai paskatins sutelkti savo protinius gebėjimus – pamažu pastebėsite, kad nėra nieko neįmanoma.
Sužinokite, kaip tapti savimi. Tik dar geresniu.

Henrikas Feksėjus (Henrik Fexeus), žinomas švedų manipuliavimo meno ekspertas, sulaukė skaitytojų pripažinimo pasirodžius debiutinei knygai „Minčių skaitymo menas“ (Alma littera, 2011). Pasisekimo sulaukė ir kitos jo knygos – „Viliojimo menas“ (Alma littera, 2012) ir „Elkis taip, kaip aš noriu“ (Alma littera, 2013). Šįkart jis žvilgsnį nukreipia į mūsų mąstymą ir gebėjimus teigdamas, kad galime patobulinti savo mąstymą ir išmokti technikų, praturtinsiančių gyvenimą.

Iš švedų k. vertė Agnietė Merkliopaitė, Nadežda Kušner

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas, kurią skaitytojams dovanoja Henrik Fexeus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrik Fexeus su knyga Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrik Fexeus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas" perkama kartu