0

Nuostabusis ponas Lapinas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2017-01-13 A

Rekomenduoju

Informacija

Nuostabusis ponas Lapinas

  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955883425

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nuostabusis ponas Lapinas" aprašymas
„Nuostabusis ponas Lapinas“ – dar viena populiaraus anglų vaikų rašytojo Roaldo Dalio knyga, pasakojanti apie apsukrų Lapiną, pergudravusį tris šykščius kaimo ūkininkus.
Tiems, kas skaitė kitas šio rašytojo knygas – „Stebuklingieji Džordžo vaistai“, „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Matilda“, „Raganos“, „DGM“, – tikrai patiks ir ši, nauja, šmaikščiai ir juokingai parašyta knyga. „Nuostabusis ponas Lapinas“ lietuvių kalba leidžiamas pirmą kartą.

Vos tik ponas Lapinas nušvilpia vištą, ūkininkai Bogis, Bansas ir Bynas paklaiksta iš įtūžio! Ši trijulė – bjauriausi slėnio sukčiai, tad jie sugalvojo iškasti poną Lapiną iš olos ir nusukti jam sprandą. Tačiau ūkininkai nežino, kad ponas Lapinas irgi kai ką sumanė, ir jo planas nė kiek ne blogesnis, veikiau atvirkščiai...

Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė
2017-01-13

Rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabusis ponas Lapinas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nuostabusis ponas Lapinas, kurį parašė Roald Dahl. Siūlome ne tik išsamų Nuostabusis ponas Lapinas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roald Dahl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nuostabusis ponas Lapinas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nuostabusis ponas Lapinas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nuostabusis ponas Lapinas" perkama kartu