0

Nuotykiai ūkyje

  • Nuolaida knygai -64%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 11,08 €*
Sutaupote: 7.09 € (64%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nuotykiai ūkyje

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789955225652

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuotykiai ūkyje" aprašymas
Knyga "Nuotykiai ūkyje" su daugybe staigmenų ir iš puslapių iškylančiu traktoriaus modeliu kviečia vaikus paatostogauti ūkyje ir patirti nuostabių nuotykių. Čia gyvena daugybė gyvulių ir yra tikrai smagios veiklos!

Ar pažįstate gyvulių jauniklius? Ar gali būti, kad piemenys gano avis sraigtasparniais? O iš kur atsiranda kiaušiniai ir ką duoda karvės?
Atlenkę atvartukus, išskleidę paveikslėlius ir įklijas vaikai sužinos atsakymus į šiuos ir kitus klausimus!

Knyga "Nuotykiai ūkyje" puikios išvaizdos, tad tikrai tiks dovanoti!
Skiriama ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Nuotykiai ūkyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nuotykiai ūkyje, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Nuotykiai ūkyje aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nuotykiai ūkyje. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nuotykiai ūkyje dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nuotykiai ūkyje" perkama kartu