0

Nusidėjėlė

  • Nuolaida knygai -42%
4.4
(7 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 11,79 €*
Sutaupote: 4.90 € (42%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-07-06 nerija

man labai patiko

Informacija

Nusidėjėlė

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955139041

2021-02-28 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nusidėjėlė" aprašymas

Šiurpių medicininių trilerių autorė Tess Gerritsen su knyga „Nusidėjėlė“ tęsia ciklą apie medicinos ekspertę Morą Ailz ir detektyvę Džeinę Ricoli. Tai trečioji serijos dalis. Pirmoji – „Chirurgas“, antroji – „Pameistrys“.

Net tipinė ledinė Naujosios Anglijos žiema negali stingdyti taip, kaip tą padaro šiurpi skerdynių scena vienuolyno koplyčioje. Čia randamos uždarytos dvi vienuolės. Viena žiauriai nužudyta, kita kritinės būsenos. Akivaizdu, kad jos tapo brutalaus nusikaltimo aukomis. Iš pažiūros atrodo, kad žudikas neturėjo aiškaus motyvo, bet skrodimo metu teismo medicinos ekspertė Mora Ailz aptinka neįtikėtiną dalyką – dvidešimtmetė sesuo Kamilė prieš nužudymą spėjo pagimdyti. Kur dingo kūdikis ir kas buvo jo tėvas? Vienintelis į uždarą vienuolyną patekti galintis vyras yra charizmatiškas kunigas. Netrukus tenka tirti dar vieną neatpažįstamai suniokotos moters mirtį...

Ailz ir Ricoli nagrinėdamos nusikaltimo detales atskleidžia šiurpinančias praeities paslaptis, o žudiko tapatybė tiesiog šokiruoja.

Pirmose dviejose serijos knygose skaitytojai turėjo progą geriau pažinti detektyvę Džeinę Ricoli. „Nusidėjėlėje“ daugiau dėmesio skiriama ir Morai Ailz, kolegų vadinamai Mirties Karaliene. Turime galimybę artimiau pažinti abi savo srities specialistes bei daugiau sužinoti apie asmenines jų savybes. Būtent šioje knygoje Ailz ir Ricoli tampa viena kitą papildančia komanda.

Tess Gerritsen yra aštrių detektyvų meistrė. Ji geba sukurti niūrią atmosferą, nuolat keičia veiksmo perspektyvą ir išlaiko įtampą.

Tess Gerritsen (g. 1953) – kinų kilmės amerikiečių rašytoja, buvusi gydytoja. Tess studijavo Kalifornijos universitete ir apgynė medicinos daktarės laipsnį. Ji dirbo gydytoja, tačiau motinystės atostogose pradėjo rašyti.1987-tais metais išleido pirmąjį romantinį trilerį, po jo sekė dar aštuoni meilės romanai. Tuo metu rašytus kūrinius ji vadino pasitreniravimu. Pirmasis medicininis trileris pasirodė 1996-tais metais ir tapo „The New York Times“ bestseleriu. 2001-ais metais Tess Gerritsen išleido pirmąjį Ailz ir Ricoli serijos detektyvą „Chirurgas“, kuris šovė į skaitomiausių knygų topų viršūnes. Visame pasaulyje parduota daugiau nei trisdešimt milijonų autorės knygų kopijų. Knygų serija įkvėpė TNT televizijos serialą „Rizzoli & Isles“, kuriame vaidina aktorės Angie Harmon ir Sasha Alexander.

Iš anglų kalbos vertė Paulina Kruglinskienė

2012-07-06

man labai patiko

2012-06-07

gal kas parduoda " chirurgas"

2012-05-18

man patinka jos knygos

2011-09-26

Kaip \"Pameistrys\" pasirode per silpna, si labai patiko

2011-04-26

Man ši autorė irgi super!!!

2011-04-22

Kai paimu šios autorės knygą, tai perskaitau vienu prisėdimu. Šauni.

2011-04-15

nepatiko

2011-04-15

Superinis detektyvas. Visos šios autorės knygos labai įdomios.

Parašykite atsiliepimą apie "Nusidėjėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nusidėjėlė, kurią skaitytojams dovanoja Tess Gerritsen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tess Gerritsen su knyga Nusidėjėlė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nusidėjėlė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tess Gerritsen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nusidėjėlė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nusidėjėlė" perkama kartu