0

Nusidėjėlė

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955133582

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nusidėjėlė" aprašymas

Ankstyvą žvarbų gruodžio rytą, drengiant tirštai šlapdribai, teismo medicinos ekspertė Mora Ailz vyksta į nusikaltimo vietą moterų vienuolyne. Akivaizdu, kad žmogus, uždaro vienuolyno koplyčioje nužudęs jaunutę vienuolę ir sunkiai sužalojęs pagyvenusią – tikras pamišėlis: kam užkliuvo taikios, nuo pasaulio atsiskyrusios seserys?
Bylos tyrimui patekus į aklavietę, detektyvų dėmesys nukrypsta į vyresnę vienuolę, kurios gyvybę stengiasi išgelbėti medikai. Jei pavyktų ją išplėšti iš mirties nagų, ji taptų pagrindine dar vieno, kur kas baisesnio, nusikaltimo liudytoja.

[Knyga] visiškai prikaustanti – negalėsite paleisti iš rankų.
Mo Hayder

[Gerritsen] vaizduotė jai leidžia sukurti tokias tamsias ir bauginančias žmogaus elgesio gelmes, jog Edgaras Allanas Poe ir H. P. Lovecraftas atrodo labai atsargūs.
Chicago Tribune

Dar vienas užkariaujantis šiurpus trileris jos nepaprastai populiarių knygų sąraše.
Booklist

Vertė Paulina Kruglinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nusidėjėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nusidėjėlė, kurią skaitytojams dovanoja Tess Gerritsen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tess Gerritsen su knyga Nusidėjėlė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nusidėjėlė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tess Gerritsen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nusidėjėlė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nusidėjėlė" perkama kartu