-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)

2.6
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-14 Lipis

Pirkau, kai reikėjo perskaityti mokyklai. Originalas buvo praktiškai neperskaitytinas. Rekomenduoju visiems, kam reikia knygos esmės teksto analizei, bet nesinori analizuoti ilgų aplinkos aprašymų ar neesminių dialogų.


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 3.99 SoldOut

Knygos "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

Šiame "Mokinio skaitinių" leidinyje publikuojamas sutrumpintas F. Dostojevskio romanas "Nusikaltimas ir bausmė" - vienas iš garsiausių pasaulinės literatūros šedevrų.


  • Autorius: Fiodoras Dostojevskis
  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 243
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-06-123-7

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-14

Pirkau, kai reikėjo perskaityti mokyklai. Originalas buvo praktiškai neperskaitytinas. Rekomenduoju visiems, kam reikia knygos esmės teksto analizei, bet nesinori analizuoti ilgų aplinkos aprašymų ar neesminių dialogų.

2020-03-05

Puikiai atrinkta informacija, atskleidžiama pagrindinė knygos mintis

2011-02-11

Skaičiau originalą, labai patiko, patarčiau kitiems nesivilioti trumpiniais, jie atima iš kūrinio sielą

2008-12-11

Jau ką Žaltvykslė padaro su kūriniu, tai grynas nusikaltimas. Beabejo gauna gerus pinigus, kai iš 400 psl surenka 100, o mokiniams juk privalu perskaityti. Tas pat padaroma, kaip Didžioji iliustruota klasika. Siaubas. Žaltvykslė turėtų gėdytis ir nus

2008-07-18

...

Parašykite atsiliepimą apie "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)", Fiodoras Dostojevskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fiodoras Dostojevskis su knyga "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fiodoras Dostojevskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nusikaltimas ir bausmė (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu