-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuspalvink mandalą 4 (Etno)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.99 SoldOut

Knygos "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)" aprašymas

Kurdama ketvirtąją mandalų spalvinimo serijos knygą „Nuspalvink mandalą 4“ jos autorė grafikos dizainerė ir dailės saviraiškos specialistė Egle Stripeikienė atsigręžė į senuosius lietuviškus simbolius ir ornamentus.

Etno mandalose gausu augalinių motyvų, paukštelių figūrų, ornamentų, primenančių verbas ar medžio drožinius. Tačiau visi šie simboliai pateikti netikėtai ir šiuolaikiškai, jie gražiai persipina vienas su kitu ir kuria įdomias konfigūracijas.

Spalvinkite šias mandalas taip, kaip jums patinka! Visai nesvarbu, ar naudosite tamsesnes, žemės spalvas, ar ryškius ir skaidrius atspalvius, rezultatas vis tiek jus pradžiugins. O tai ir svarbiausia! Kaip ir ankstesniosios dvi knygos, taip ir ši skiriama įvairaus amžiaus spalvintojams - nuo paties mažiausio iki didelio.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099557755

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuspalvink mandalą 4 (Etno)" perkama kartu