0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuspalvink mandalą 5

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 1.99 SoldOut

Knygos "Nuspalvink mandalą 5" aprašymas

Penktoji mandalų spalvinimo serijos knyga „Nuspalvink mandalą 5“ išties ypatinga - visos joje esančios mandalos yra pieštos ranka. Verčiant puslapį po puslapio matyti jaukus piešinių „nelygumas“, suteikiantis jiems šilumos ir tikrumo.Kurdama šias mandalas grafikos dizainerė ir dailės saviraiškos specialistė Egle Stripeikienė į piešinius įpynė daug augalinių motyvų, įdomių simbolių, o dalis mandalų išliko kiek abstraktesnės.Kaip ir ankstesniosios knygos, taip ir ši skiriama įvairaus amžiaus spalvintojams - nuo mažylio iki suaugusiojo. Spalvinkite jas tokia eilės tvarka, kokia jums patinka, naudodami tokias spalvas, kurios mieliausios jūsų akiai!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099557779

Parašykite atsiliepimą apie "Nuspalvink mandalą 5"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mandalos spalvinimui

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuspalvink mandalą 5", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuspalvink mandalą 5" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuspalvink mandalą 5" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuspalvink mandalą 5"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuspalvink mandalą 5" perkama kartu