0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai" aprašymas

Nuotaikinga knygelė su lipdukais, leisianti vaikams ne tik susipažinti su linksmais vandenų gyvūnėliais bet ir išmokysianti derinti spalvas bei jų atspalvius.

Leiskimės į įdomų vandenų gyvūnų ir spalvų pasaulį kartu!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Paveiksliukas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779048370432

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvūnai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuspalvink puseles. Vandenų gyvūnai" perkama kartu