⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuspalvink žirgus

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-28 Rūta

Dukra dievina žirgus ir labai norėjo šios knygos. Valio kalėdų senelis išgirdo! Žiemos metu dukra turi veiklos. Knyga labai gelbsti esant karantinui, kai veiklos vaikam sumažėjo. Ačiū autorei už nuostabias knygas!


2023-06-30 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuspalvink žirgus" aprašymas

"Nuspalvink žirgus" - mokomosios spalvinimo knygos l-oji dalis, skirta vaikams nuo 6 metų ir spalvinti mėgstantiems suaugusiems.

Skaitydami ir spalvindami šią knygelę ne tik sužinosite, kuo skiriasi žirgas nuo arklio, bet ir daug įvairių dalykų apie jų savybes, charakterio bruožus, pomėgius, vardus, svarbą žmogaus gyvenime. Juk įdomu, kokį amžių nugyvena žirgai, kaip jie dresuojami ir puošiami varžyboms, kaip miega, ką ėda, kaip mato, girdi, jaučia pasaulį ir savo šeimininką. Knygos pabaigoje jūsų laukia smagūs galvosūkiai - mįsles, priežodžiai, ornamentai, kurių pagrindinis dalyvis yra arklys arba žirgas.

Praturtinę žinias, stverkite pieštukus, kreideles ar kitas spalvinimo priemones ir nespalvotam žirgo pasauliui suteikite savo spalvų.


  • Autorius: Jūratė Leikaitė
  • Leidėjas: Filmų štrichai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098263060

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-28

Dukra dievina žirgus ir labai norėjo šios knygos. Valio kalėdų senelis išgirdo! Žiemos metu dukra turi veiklos. Knyga labai gelbsti esant karantinui, kai veiklos vaikam sumažėjo. Ačiū autorei už nuostabias knygas!

2020-11-23

Puiki dovana artimam žmogui.

2020-11-17

Parašykite atsiliepimą apie "Nuspalvink žirgus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nuspalvink žirgus", kurį pristato Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų "Nuspalvink žirgus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nuspalvink žirgus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nuspalvink žirgus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuspalvink žirgus" perkama kartu