0

Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-07-11 Antanida

Puiku

Informacija

Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 978995523622

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją" aprašymas

Mes visi senstame. Tai natūralus mūsų gyvenimo reiškinys. Tačiau kaip senti laimingai? Kaip be baimės priimti neišvengiamus gyvenimo pokyčius? Kaip su džiugesiu laukti naujos dienos ir naujo gimtadienio? Kaip susikurti kitokį, patrauklų ir mielą, senatvės įvaizdį?
Siekti laimingos senatvės - tai pirmiausia išmokti gyventi visavertį gyvenimą, gyventi gerai, kad ir kokio amžiaus būtume. Priešingai nei dažnai tvirtinama, senatvė nėra neigiama bauginanti permaina - tai daugybę pranašumų turintis gyvenimo tarpsnis. Išmokime į jį žiūrėti palankiai. Požiūris į senatvę tiesiogiai veikia ir mūsų pačių senėjimą, o klestintis jaunystės kultas, deja, dažnai neleidžia teigiamai nusiteikus leistis nešamam amžiaus tėkmės. Reikia suprasti, kad senatvę nebūtinai lydi priklausomybė nuo kitų, fizinis ir psichinis nuosmukis, Alzheimerio liga. Statistika byloja, kad laimingų pagyvenusių žmonių esama netgi daugiau nei nelaimingų.

Ši knyga iš esmės kalba apie vieną dalyką: mes galime aktyviai kurti savo likimą ir būti laimingi, nepriklausomai nuo biologinio amžiaus.

Claudine Badey-Rodriguez (Klodin Badi-Rodriges) - psichologė, senėjimo specialistė, populiarių leidinių apie senatvę autorė, rengia paskaitas ir konsultacijas pagyvenusiems žmonėms.

Iš prancūzų kalbos vertė Danguolė Melnikienė

2019-07-11

Puiku

Parašykite atsiliepimą apie "Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Claudine Badey-Rodriguez parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Claudine Badey-Rodriguez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją" perkama kartu