0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Illuminatlas. Nušviestas pasaulis

Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 19,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis" aprašymas

„Illuminatlas. Nušviestas pasaulis“ – neįprastas pasaulio atlasas, skirtas pradinių klasių moksleiviams, norintiems geriau pažinti planetą.

Dažnai sakoma, kad pasaulis yra neįtikėtinai margas – žaliuojantys miškai ir smėlio dykumos, paukščių ir gyvūnų margumynas, žmogaus sukurtų istorinių paminklų gausa. „Illuminatlas. Nušviestas pasaulis“ kūrėjus įkvėpė tokia įvairovė ir jie sukūrė kitokį pasaulio žemėlapį – kiekvieną kartą žvelgdami į jį, matysite vis kitą mūsų planetos vaizdą.

Šios knygos puslapiai iš pradžių atrodo tarsi išsilieję dažai ar išplaukusi akvarelė. Tačiau pažvelkite dar kartą pro specialų filtrą! Žvelgdami per mėlynos spalvos filtrą, išvysite planetoje gyvenančius augalus ir gyvūnus. Žaliasis filtras parodys gamtos reljefą ir kitus gamtos objektus. Raudonasis filtras atskleis didžiąsias žmonijos paslaptis ir supažindins su žmonijos statiniais ir kultūriniu palikimu.

Tačiau vien vaizdo negana! Knygos „Illuminatlas. Nušviestas pasaulis“ puslapiuose skaitytojai ras svarbiausią informaciją apie vaizduojamus objektus. Įdomus dizainas, neeilinė idėja, spalvos ir patrauklūs tekstai ypač tinkami ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikams, kuriuos sunku sudominti paprastais ir nuobodžiais atlasais ar žemėlapiais. Ši knyga įkvepia ieškoti ir atrasti pasaulio paslaptis.

Kiekviena knygos dalis skirta vis kitam pasaulio žemynui. Tai - jau trečioji šios serijos knyga. Pirmosiose dviejose vaikai galėjo tyrinėti gyvūnijos pasaulį ir žmogaus anatomiją.

Knygos idėja gimė Milane įsikūrusiam dizainerių duetui - Silvia Quintanilla ir Francesco Rugi. Jų projektai, paremti raudonos, žalios ir mėlynos spalvų naudojimu, 2010 m. atkreipė plačiosios visuomenės dėmesį. Dueto darbai buvo publikuojami garsiausiuose pasaulio žurnaluose, tokiuose kaip „Vogue“, "Wired“, „Frame“, „Wallpaper“, „Elle Decor“ ir kituose. Jų sukurti tapetai laimėjo dizaino žurnalo „Wallpaper“ 2012 m. apdovanojimą. Knygos tekstus rašė Kate Davies – Londone gyvenanti vaikų knygų autorė ir redaktorė.

„Unikali skaitymo patirtis.“
Publisher’s Weekly

Vertė Rusnė IvaškevičiūtėParašykite atsiliepimą apie "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis", kurį parašė Carnovsky, Kate Davies. Siūlome ne tik išsamų "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carnovsky, Kate Davies. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Illuminatlas. Nušviestas pasaulis" perkama kartu