0
Illuminatlas. Nušviestas pasaulis
15.99 InStock

Illuminatlas. Nušviestas pasaulis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,99 €
Knygyne: 19,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Illuminatlas. Nušviestas pasaulis

  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 29x34, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 63
  • ISBN ar kodas: 9786098252002

15.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Illuminatlas. Nušviestas pasaulis“ – neįprastas pasaulio atlasas, skirtas pradinių klasių moksleiviams, norintiems geriau pažinti planetą.

Dažnai sakoma, kad pasaulis yra neįtikėtinai margas – žaliuojantys miškai ir smėlio dykumos, paukščių ir gyvūnų margumynas, žmogaus sukurtų istorinių paminklų gausa. „Illuminatlas. Nušviestas pasaulis“ kūrėjus įkvėpė tokia įvairovė ir jie sukūrė kitokį pasaulio žemėlapį – kiekvieną kartą žvelgdami į jį, matysite vis kitą mūsų planetos vaizdą.

Šios knygos puslapiai iš pradžių atrodo tarsi išsilieję dažai ar išplaukusi akvarelė. Tačiau pažvelkite dar kartą pro specialų filtrą! Žvelgdami per mėlynos spalvos filtrą, išvysite planetoje gyvenančius augalus ir gyvūnus. Žaliasis filtras parodys gamtos reljefą ir kitus gamtos objektus. Raudonasis filtras atskleis didžiąsias žmonijos paslaptis ir supažindins su žmonijos statiniais ir kultūriniu palikimu.

Tačiau vien vaizdo negana! Knygos „Illuminatlas. Nušviestas pasaulis“ puslapiuose skaitytojai ras svarbiausią informaciją apie vaizduojamus objektus. Įdomus dizainas, neeilinė idėja, spalvos ir patrauklūs tekstai ypač tinkami ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikams, kuriuos sunku sudominti paprastais ir nuobodžiais atlasais ar žemėlapiais. Ši knyga įkvepia ieškoti ir atrasti pasaulio paslaptis.

Kiekviena knygos dalis skirta vis kitam pasaulio žemynui. Tai - jau trečioji šios serijos knyga. Pirmosiose dviejose vaikai galėjo tyrinėti gyvūnijos pasaulį ir žmogaus anatomiją.

Knygos idėja gimė Milane įsikūrusiam dizainerių duetui - Silvia Quintanilla ir Francesco Rugi. Jų projektai, paremti raudonos, žalios ir mėlynos spalvų naudojimu, 2010 m. atkreipė plačiosios visuomenės dėmesį. Dueto darbai buvo publikuojami garsiausiuose pasaulio žurnaluose, tokiuose kaip „Vogue“, "Wired“, „Frame“, „Wallpaper“, „Elle Decor“ ir kituose. Jų sukurti tapetai laimėjo dizaino žurnalo „Wallpaper“ 2012 m. apdovanojimą. Knygos tekstus rašė Kate Davies – Londone gyvenanti vaikų knygų autorė ir redaktorė.

„Unikali skaitymo patirtis.“
Publisher’s Weekly

Vertė Rusnė Ivaškevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu