0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-29 Donata

Kiekviena šeima turi savo istoriją, šios knygos autorius - taip pat. Skirtumas tas, kad gerb. Samuel Bak šeimos istorija yra ir Lietuvos istorija. Nuostabi knyga, kiekvienam verta ją perskaityti, ypač šiais, neramiais, laikais, kad suprastume, kokie esame turtingi.

Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida)


2021-04-30 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida)" aprašymas

Pasaulyje žinomo litvakų menininko Samuelio Bako knygos „Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai“ (lietuvių kalba) antroji papildyta laida su rašytojo, intelektualo Amoso Ozo pratarme ir daugiau kaip penkiasdešimt spalvotų iliustracijų.

Samuelis Bakas, gimęs 1933 m. rugpjūčio 12 d. Vilniuje, – garsus menininkas, jo darbai eksponuojami viso pasaulio muziejuose. Knygoje „Nutapyta žodžiais“ S. Bakas, atidėjęs į šoną teptukus, pasakoja savo gyvenimo istorijas – apie save dar vaiką Vilniaus gete, jaunuolį Europos pabėgėlių stovyklose ir kūrybinės brandos keliu žengiantį menininką Izraelyje, Prancūzijoje, Italijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Su meile kurdamas gyvybe pulsuojančius draminius, lyrinius, epinius, o kartais ir absurdiškus personažus, S. Bakas pasitelkia amžinybėn iškeliavusių tėvų, senelių, tetų ir dėdžių portretus.

A. Ozas rašo: „Samuelį Baką laikau vienu didžiųjų dvidešimtojo amžiaus tapytojų. Tik nedaugelis menininkų taip taikliai atspindėjo beprotišką mūsų laikmečio žiaurumą, jo baisybes, tuštumą, liūdesį ir beprasmiškumą. Dar mažiau menininkų turi susikūrę savo unikalią asmeninę meninę kalbą. Bako pasaulyje siaubas, humoras ir sapnai susilieja į vientisą radioaktyvią masę.“

Šį, skausmu ir meile gyvenimui paženklintą, vientisumą randame ir jo knygoje.

Pratarmėje autorius rašo: „Šis pasakojimas – tai ir memuarai, ir šeimos saga. <...> Dabartinė mano memuarų redakcija lietuvių kalba kupina stipriausio įmanomo raminančio poveikio. Tai įrodymas, kad mėnesiai, savaitės, dienos ir nemigo naktys, kurias praleidau sluoksnis po sluoksnio lukštendamas palaidotus prisiminimus, praėjo ne veltui.“

Iš lenkų kalbos vertė Irena Aleksaitė  • Autorius: Samuel Bak
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 468
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098037975

2020-12-29

Kiekviena šeima turi savo istoriją, šios knygos autorius - taip pat. Skirtumas tas, kad gerb. Samuel Bak šeimos istorija yra ir Lietuvos istorija. Nuostabi knyga, kiekvienam verta ją perskaityti, ypač šiais, neramiais, laikais, kad suprastume, kokie esame turtingi.

Parašykite atsiliepimą apie "Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Samuel Bak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Samuel Bak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai (2-oji laida)" perkama kartu