0

Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"

  • Leidėjas: Jana Seta
  • Išleidimo metai: 2015
  • ISBN ar kodas: 9789984076850

2021-03-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"" aprašymas

„Nutrinamas žemėlapis „Pasaulis“ – puiki pažintinė pramoga visai šeimai, nepakeičiamas instrumentas aistringiems keliautojams ir kambario puošmena visiems, kurie myli geografiją bei pasaulio pažinimą.


Turbūt ne vienas pažįstame užkietėjusį keliautoją, kuris išnaršė daugiau nei pusę pasaulio. O galbūt pats toks esate ir neįsivaizduojate vasaros ar žiemos be savaitės, praleistos užjūriuose? Dažnai keliaujantiems žmonėms vis sunkiau atsiminti, kurias šalis aplankė, o kur dar nebuvo įkėlę kojos. Vieni bando atminties spragas kaišyti žemėlapius smaigstydami smeigtukais ar aplipindami juos spalvotais lapeliais. Kiti kreipiasi pagalbos į išmaniuosius įrenginius, kuriuose galima rasti ne vieną šiuolaikišką programėlę, skirtą keliautojams. Tačiau „Nutrinamas žemėlapis „Pasaulis“ siūlo dar vieną netikėtą būdą pažymėti aplankytas šalis ar geriau pažinti pasaulį.


Pamirškite smeigtukus, lipdukus ir braižymą ant žemėlapio – šis puikus žemėlapis padengtas aukso spalvos apsauginiu sluoksniu, po kuriuo slepiasi visi 200 pasaulio valstybių. Šalia rasite paslėptas ir šių šalių vėliavas, kurias taip pat galėsite matyti nutrynę paviršių. Taip galėsite žingsnis po žingsnio žymėti pasaulio šalis ir jų vėliavas ir taip mokytis geografijos. Keliautojai geriau prisimins įspūdžius iš visų savo kelionių, o verslininkai jame galės „atidengti“ šalis, kuriose įsikūrę jų partneriai. Šis žemėlapis – puiki dovana naršyti pasaulį mėgstančiam draugui ar giminaičiui, geografija besidominčiam moksleiviui ar kiekvienam, norinčiam bent mintimis nusikelti į tolimiausius pasaulio kampelius.


Žemėlapio šalys įvardintos lietuvių kalba, tad juo džiaugtis galės ir patys mažiausi geografijos gerbėjai. Pasaulio politinį žemėlapį slepia auksinės spalvos sluoksnis, primenantis nutrinamos loterijos bilietą. Pateikiama geografinė informacija ir šalių vėliavos atitinka aktualijas, ji atnaujinta ir šiuolaikiška. Su pridėtais smeigtukais žemėlapį nesunkiai pritvirtinsite prie sienos, kur žymėti aplankytas valstybes ar planuoti keliones bus dar lengviau. Tai taps ne tik smagia pramoga, bet ir neeiline kambario puošmena. Žemėlapio matmenys – 70x49 cm, tad jame nesunkiai rasite savo svajonių šalį, susipažinsite su jos sostine ir vėliavos spalvomis.

Įpakuotas tūbelėje.

Parašykite atsiliepimą apie "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Atlasai ir žemėlapiai

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"" perkama kartu