⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"

  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 15.99 SoldOut

Knygos "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"" aprašymas

„Nutrinamas žemėlapis „Pasaulis“ – puiki pažintinė pramoga visai šeimai, nepakeičiamas instrumentas aistringiems keliautojams ir kambario puošmena visiems, kurie myli geografiją bei pasaulio pažinimą.


Turbūt ne vienas pažįstame užkietėjusį keliautoją, kuris išnaršė daugiau nei pusę pasaulio. O galbūt pats toks esate ir neįsivaizduojate vasaros ar žiemos be savaitės, praleistos užjūriuose? Dažnai keliaujantiems žmonėms vis sunkiau atsiminti, kurias šalis aplankė, o kur dar nebuvo įkėlę kojos. Vieni bando atminties spragas kaišyti žemėlapius smaigstydami smeigtukais ar aplipindami juos spalvotais lapeliais. Kiti kreipiasi pagalbos į išmaniuosius įrenginius, kuriuose galima rasti ne vieną šiuolaikišką programėlę, skirtą keliautojams. Tačiau „Nutrinamas žemėlapis „Pasaulis“ siūlo dar vieną netikėtą būdą pažymėti aplankytas šalis ar geriau pažinti pasaulį.


Pamirškite smeigtukus, lipdukus ir braižymą ant žemėlapio – šis puikus žemėlapis padengtas aukso spalvos apsauginiu sluoksniu, po kuriuo slepiasi visi 200 pasaulio valstybių. Šalia rasite paslėptas ir šių šalių vėliavas, kurias taip pat galėsite matyti nutrynę paviršių. Taip galėsite žingsnis po žingsnio žymėti pasaulio šalis ir jų vėliavas ir taip mokytis geografijos. Keliautojai geriau prisimins įspūdžius iš visų savo kelionių, o verslininkai jame galės „atidengti“ šalis, kuriose įsikūrę jų partneriai. Šis žemėlapis – puiki dovana naršyti pasaulį mėgstančiam draugui ar giminaičiui, geografija besidominčiam moksleiviui ar kiekvienam, norinčiam bent mintimis nusikelti į tolimiausius pasaulio kampelius.


Žemėlapio šalys įvardintos lietuvių kalba, tad juo džiaugtis galės ir patys mažiausi geografijos gerbėjai. Pasaulio politinį žemėlapį slepia auksinės spalvos sluoksnis, primenantis nutrinamos loterijos bilietą. Pateikiama geografinė informacija ir šalių vėliavos atitinka aktualijas, ji atnaujinta ir šiuolaikiška. Su pridėtais smeigtukais žemėlapį nesunkiai pritvirtinsite prie sienos, kur žymėti aplankytas valstybes ar planuoti keliones bus dar lengviau. Tai taps ne tik smagia pramoga, bet ir neeiline kambario puošmena. Žemėlapio matmenys – 70x49 cm, tad jame nesunkiai rasite savo svajonių šalį, susipažinsite su jos sostine ir vėliavos spalvomis.

Įpakuotas tūbelėje.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Jana Seta
  • Išleidimo metai: 2015
  • ISBN ar kodas: 9789984076850

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis""

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nutrinami žemėlapiai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis""? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis"" perkama kartu