TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys" aprašymas

Pastaruoju metu depresija ir nerimas paplitę kaip epidemija. Kodėl? Skirtingų šalių mokslininkai atskleidė devynias įrodytas priežastis. Kai kurios priklauso nuo mūsų biologijos, bet dauguma – nuo šiuolaikinio gyvenimo būdo.

„Nutrūkę ryšiai“ siūlo radikaliai naują mąstymo apie šią krizę būdą. Knygoje „Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys“ atskleidžiama, kaip, supratus depresijos ir nerimo priežastis, galima pradėti taikyti visiškai kitokius sprendimus, suteikiančius žmonėms tikrą viltį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie depresiją

Johann Hari pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Johann Hari tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys" perkama kartu