0

Pirkėjų atsiliepimai

Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-01-08 Viktorija

Nuostabi knyga :)


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.11 SoldOut

Knygos "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)" aprašymas

Sandra Brown. "Nutylėta tiesa"
Mirus mylimam vaikeliui, Ardenos Džentri gyvenime atsiveria siaubinga tuštuma. Išsiskyrusi su vyru, sugniuždyta sūnaus mirties moteris lieka visiškai viena.
Tačiau ji turi dar vieną vaiką – tą, kurį sutiko pagimdyti bevaikei šeimai, gelbėdamasi nuo finansinių bėdų. Ardena patiki, kad sūnus, kurio taip ir nepriglaudė prie širdies, galėtų apmalšinti skausmą.
Po ilgų paieškų ji išvyksta į Havajus, kur šiuo metu gyvena jos sūnus. Tačiau, susipažinusi su jį auginančiu garsiu tenisininku Dru Makaslinu, Ardena ima abejoti savo ketinimais. Juolab kad pažintis su Dru netrunka peraugti į kai ką daugiau. Anksčiau ar vėliau nutylėta tiesa iškils į paviršių... ir teks sumokėti už naująją laimę.

Sandra Marton. "Aistringas kerštas"
Koulas pasisiūlo išlaikyti mirusio brolio žmoną Fetę ir vaiką. Moteris supranta, kad už tai teks sumokėti. Kadaise ją mylėjęs vaikinukas per devynerius nesimatymo metus ne tik subrendo – tapo milijonieriumi. Dabar Koulas nori ją vesti, bet tik iš keršto. Jis negali atleisti, kad Fetė ištekėjo už jo vyresniojo brolio.

Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė, Lina Kulikauskienė


  • Autorius: Sandra Brown, Sandra Marton
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094064210

Kiti taip pat domėjosi


2013-01-08

Nuostabi knyga :)

Parašykite atsiliepimą apie "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)", Sandra Brown, Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown, Sandra Marton su knyga "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown, Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nutylėta tiesa. Aistringas kerštas (Šilkas)" perkama kartu