0

Nutylėtų tiesų sakymas

Informacija

Nutylėtų tiesų sakymas

  • Leidėjas: Diemedžio leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9789986232032

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nutylėtų tiesų sakymas" aprašymas

Romualdas Grigas - profesorius, habilituotas daktaras, Lietuvos mokslų akademijos narys emeritas, šalyje gerai žinomas sociologas, vadybos žinovas, filosofas ir tautotyrininkas. Parašė apie tūkstantį mokslinių ir beveik tiek pat publicistikos straipsnių, taip pat keliolika monografijų bei esė knygų. Už keturių monografijų ciklą, skirtą lietuvių tautos socialinei organizacijai ir jos pokyčiams atskleisti, jam suteikta Lietuvos mokslo premija. Jis - daugelio kolektyvinių monografijų ir rinkinių sudarytojas bei redaktorius. Romualdas Grigas yra apdovanotas I laipsnio ordinu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai".

Šioje knygoje "Nutylėtų tiesų sakymas" remdamasis savo ilgamete sociologo, tautotyrininko ir istorijos filosofo patirtimi jis piešia ne visai tradicinį lietuvių tautos ir valstybės istorijos bei esaties vaizdą... Jo minties kelionė primena detektyvą...

Profesoriaus netenkina nusistovėjusios, lyg ir visuotinai pripažintos nuostatos (tiesos). Jis ieško kaip ir „kitu kampu" pažvelgti ir atskleisti tas tiesas, kurios, jo nuomone, yra ypač jautrios ir skaudžios mūsų šalies istorijai, o taip pat ir dabarčiai. Į tas tiesas, kurios yra nutylėtos arba tepasakytos „puse lūpų", o gal ir tendencingai interpretuotos.

Jis originaliu braižu išskleidžia lietuvių tautos etnokultūrinę, etnopsichologinę prigimtį (tautos matricą), konstruoja ją atskirais vaizdžiai sudėliotais kontūrais ir pavyzdžiais.

Knygos "Nutylėtų tiesų sakymas" tekstas pagyvinamas paties autoriaus pilietinės, emocinės minties proveržiais ir nutikimais. Jis įtikina skaitytoją, jog kasdien privalu mąstyti apie tautokūrą ir tautoardą, apie tautodarą ir tautoyrą, apie žmogaus ir tautos egzistencijos prasmę.
Todėl ši knyga "Nutylėtų tiesų sakymas" skaitytojui gali priminti gaivaus šaltinio vandens gurkšnį...

Parašykite atsiliepimą apie "Nutylėtų tiesų sakymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nutylėtų tiesų sakymas, kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Grigas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Grigas su knyga Nutylėtų tiesų sakymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nutylėtų tiesų sakymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Grigas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nutylėtų tiesų sakymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nutylėtų tiesų sakymas" perkama kartu