0

Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 13,49 €
Knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-11-07

Informacija

Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas

  • Serija: Sveikatos enciklopedija
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9789955266884

13.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Reikšminga ir šokiruojanti knyga „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ pasakoja apie dažno antibiotikų vartojimo žalą mūsų organizmui ir išsamiai pasakoja apie mumyse gyvenantį mikrobų pasaulį, kuris būtinas, kad išgyventume.

Knyga „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ – tai kelionė, į kurią mokslininkas vedasi skaitytojus, norėdamas paaiškinti, koks svarbus yra mikrobiomas ir kokią žalą jam ir visai mūsų sveikatai daro per dideli antibiotikų kiekiai. Būtent dėl bakterijų naikinimo vystosi tokie negalavimai ir ligos kaip nutukimas, astma, diabetas ir kai kurių formų vėžys.

Dr. Martin Blaser knygoje „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ kviečia mus į žmogaus mikrobiomo platybes, kur šimtus tūkstančių metų žmogus ir jo bakterijos gyveno darnioje simbiozėje ir tai padėjo išsaugoti sveikatą. Dabar šiai sąjungai kilo pavojus - šiuolaikinė medicina ir vaistas, kurį bene labiausiai vertiname, žada ją sunaikinti. Kaip antibiotikas žudo mūsų organizmo mikrobus ir kokias pasekmes tai gali sukelti?  Knygos autorius kviečia mus į laboratoriją, kur šis nerimą keliantis poveikis gali būti vaizdžiai matomas. M. Blaser ne tik pateikia naujausius mokslo įrodymus apie žalingą antibiotikų poveikį, bet ir siūlo, kaip ateityje išvengti sudėtingų sveikatos problemų.

„Dr. Blaser pateikiami įrodymai, įspėjant apie antibiotikų vartojimą, yra pribloškiantys“.

The New York Times

„Skirtingai nei kitose knygose apie mediciną ir mikrobus, Dr. Blaser nekursto egzotiškų ligų ar pandemijas sukeliančių atsparių visiems vaistams „vabalų“ baimės. Jis koncentruojasi į kur kas paprastesnį, tačiau reikšmingą dalyką: žalą, kurią modernus gyvenimo būdas daro milžiniškam kiekiui mikrobų, kuriuos mes visi, net ir sveiki žmonės, nešiojamės viduje“.

The Wall Street Journal

„Nuodugnus, iki šiol nepažintos, tačiau dominuojančios, gyvybės formos tyrimas“.
Publishers Weekly

Dr. Martin Blaser (1948 m.) – amerikiečių mokslininkas. Bakterijų reikšmę žmogaus organizmui studijavo daugiau nei 30 metų. Jis vadovauja Žmogaus mikrobiomo programai Niujorko universitete. Rašo straipsnius šia tema įvairiems leidiniams, taip pat kalba TV ir radijo laidose, skaito paskaitas. Jo knyga „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ sulaukė didelio pripažinimo ir buvo išversta į daugiau nei 20 kalbų. Mokslininkas gyvena ir dirba Niujorke.

Iš anglų kalbos vertė Birutė Tumienė

2019-11-07

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu