⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-07


2022-08-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas" aprašymas

Reikšminga ir šokiruojanti knyga „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ pasakoja apie dažno antibiotikų vartojimo žalą mūsų organizmui ir išsamiai pasakoja apie mumyse gyvenantį mikrobų pasaulį, kuris būtinas, kad išgyventume.

Knyga „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ – tai kelionė, į kurią mokslininkas vedasi skaitytojus, norėdamas paaiškinti, koks svarbus yra mikrobiomas ir kokią žalą jam ir visai mūsų sveikatai daro per dideli antibiotikų kiekiai. Būtent dėl bakterijų naikinimo vystosi tokie negalavimai ir ligos kaip nutukimas, astma, diabetas ir kai kurių formų vėžys.

Dr. Martin Blaser knygoje „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ kviečia mus į žmogaus mikrobiomo platybes, kur šimtus tūkstančių metų žmogus ir jo bakterijos gyveno darnioje simbiozėje ir tai padėjo išsaugoti sveikatą. Dabar šiai sąjungai kilo pavojus - šiuolaikinė medicina ir vaistas, kurį bene labiausiai vertiname, žada ją sunaikinti. Kaip antibiotikas žudo mūsų organizmo mikrobus ir kokias pasekmes tai gali sukelti?  Knygos autorius kviečia mus į laboratoriją, kur šis nerimą keliantis poveikis gali būti vaizdžiai matomas. M. Blaser ne tik pateikia naujausius mokslo įrodymus apie žalingą antibiotikų poveikį, bet ir siūlo, kaip ateityje išvengti sudėtingų sveikatos problemų.

„Dr. Blaser pateikiami įrodymai, įspėjant apie antibiotikų vartojimą, yra pribloškiantys“.

The New York Times

„Skirtingai nei kitose knygose apie mediciną ir mikrobus, Dr. Blaser nekursto egzotiškų ligų ar pandemijas sukeliančių atsparių visiems vaistams „vabalų“ baimės. Jis koncentruojasi į kur kas paprastesnį, tačiau reikšmingą dalyką: žalą, kurią modernus gyvenimo būdas daro milžiniškam kiekiui mikrobų, kuriuos mes visi, net ir sveiki žmonės, nešiojamės viduje“.

The Wall Street Journal

„Nuodugnus, iki šiol nepažintos, tačiau dominuojančios, gyvybės formos tyrimas“.
Publishers Weekly

Dr. Martin Blaser (1948 m.) – amerikiečių mokslininkas. Bakterijų reikšmę žmogaus organizmui studijavo daugiau nei 30 metų. Jis vadovauja Žmogaus mikrobiomo programai Niujorko universitete. Rašo straipsnius šia tema įvairiems leidiniams, taip pat kalba TV ir radijo laidose, skaito paskaitas. Jo knyga „Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas“ sulaukė didelio pripažinimo ir buvo išversta į daugiau nei 20 kalbų. Mokslininkas gyvena ir dirba Niujorke.

Iš anglų kalbos vertė Birutė TumienėKiti taip pat domėjosi


2019-11-07

Parašykite atsiliepimą apie "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Martin Blaser pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martin Blaser tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nykstantys mikrobai. Kaip žudomos bakterijos sukelia ligas" perkama kartu