TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Nykštukas Kilipštukas

Kaina: 8,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 8.988 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nykštukas Kilipštukas" aprašymas

"Nykštukas Kilipštukas" - tai eiliuota pasaka mažiesiems skaitytojams. Šioje pasakoje panaudoti liaudies pasakos apie senelių numylėtinį nykščio dydžio berniuką, atsidūrusį gyvulio pilve ir vėl iš jo išsivadavusį motyvai, sujungti su šiuolaikiniu gyvenimu. Išsivadavęs iš gyvulio, Nykštukas Kilipštukas įsitaiso vilko pilve ir vadovauja miško žvėrims kovai su brakonieriais. Jo vadovaujami žvėrys priverčia sprukti brakonierius iš miško, o policijai lieka tik stebėtis pamačius žvėrių vienybę ir kovingumą. Padėjęs žvėrims, nykštukas laimingas grįžta namo pas senelį.

Knyga "Nykštukas Kilipštukas" iliustruota dailininkių Irenos Žviliuvienės ir Živilės Žviliūtės.


  • Autorius: Martynas Vainilaitis
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341248

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nykštukas Kilipštukas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eiliuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nykštukas Kilipštukas", kurį pristato Martynas Vainilaitis. Siūlome ne tik išsamų "Nykštukas Kilipštukas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martynas Vainilaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nykštukas Kilipštukas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nykštukas Kilipštukas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nykštukas Kilipštukas" perkama kartu