0

O Sena teka

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

O Sena teka

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 11x17, minkštas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 127
  • ISBN ar kodas: 9789955231950

Šiuo metu neparduodama

Knygos "O Sena teka" aprašymas

Leitenantas Danglaras su komisaru Adamsbergu labai skirtingai vertino tai, kas vadinama "įdomiu dalyku".


Pavyzdžiui, komisarui buvo gana įdomu nieko neveikti, o Danglarui "įdomu" kėlė mirtiną paniką.

Adamsbergas pasitikėjo instinktu ir tikėjo žmonijos galia, Danglaras pasitikėjo protu ir tikėjo baltojo vyno galia.

Adamsbergas dažniausiai vaikščiodavo susikišęs rankas į kišenes. Svajingą komisaro atsainumą retai sutrikdydavo kriminalinių nusikaltimų verpetai. Jis kantriai leisdavosi nešamas tyrimo aplinkybių iki atomazgos, kurią nujausdavo. Prireikus mokėjo laukti savaites ir mėnesius, kol nusitaikydavo į tikslą, ir tai varė į neviltį Danglarą.

Juodu skirtingi, tačiau vieno tikslo vedini, nes ir per šv. Kalėdas kažkas šoka nuo tilto virš Senos, negyvėliai išplaukia į upės paviršių ir Visų Šventųjų dieną, o kasdien prie jūsų laukujų durų trūnijantis elgeta, pasirodo, siuntinėja grąsinamus ar intriguojamus laiškus...


Pasirodo… visi gyvenimai verti vieni kitų, baltojo vyno galia nenuginčijama, o Sena teka…

Parašykite atsiliepimą apie "O Sena teka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą O Sena teka, kurią skaitytojams dovanoja Fred Vargas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Fred Vargas su knyga O Sena teka jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga O Sena teka patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fred Vargas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą O Sena teka palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "O Sena teka" perkama kartu