0

O su ja nelengva!

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

O su ja nelengva!

  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094065682

Šiuo metu neparduodama

Knygos "O su ja nelengva!" aprašymas
"O su ja nelengva!" - serijos "Tauputės biblioteka" knyga.

Savigynos instruktorė Didžė Monro stengiasi būti geriausia. Ji negaišta laiko dailioms suknelėms, o apie santykius su priešingos lyties atstovais ir santuoką turi tvirtą nuomonę – tai vyrų išmonė, siekiant patenkinti savo poreikius, visai nenaudinga moterims.
Iš specialiųjų pajėgų karininko Kvino Reinoldso ji nori tik vieno – kad jis išmokytų ją visko, ką moka pats. O rankas laikytų kuo toliau, nes šios jai trukdo susikaupti. Ir verčia norėti daugiau.
Didžė žino, kokia pažeidžiama tampa mylinti moteris...

Iš anglų kalbos vertė Ema Staskevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "O su ja nelengva!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą O su ja nelengva!, kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga O su ja nelengva! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga O su ja nelengva! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą O su ja nelengva! palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "O su ja nelengva!" perkama kartu